Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok egész...

8 hetes terhes vagyok egész nap vagy émelygek vagy nincs étvágyam, ez normális meddig mehet így? Erőltessem az evést akkor is ha visszajön?

Figyelt kérdés
Már napok óta alig eszek. Nem vagyok vékony, normál alkatom van.
2011. jan. 3. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim anno, hogy ha szedem a terhesvitamint és iszom eleget, akkor nem nagy dráma, ha a kaját kihányom. De azért egyél, amit tudsz, nem tart sokáig ez az állapot. Van, akinek 12 hetesen elmúlik, de olyan is van, akinek akkor, amikor a baba megmozdul.... Nekem 13 hétig tartott, éjjel-nappal émelyegtem, majd egyszercsak mintha elfújták volna. Onnantól élveztem a terhességet az utolsó napig. Fáradékony sem voltam, kirobbanó formámat hoztam. :)


Boldog babavárást!


4 hós kisfiú anyukája

2011. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a 16. hétig szenvedtem kóros étvágytalanságtól, kb csak almát és barackot ettem és sok vizet ittam, szedtem a terhesvitamint. Nagyon rossz volt, próbáltam magamba erőszakolni legalább minden ételből pár falatot, 4 kg-ot fogytam. A doki szerint a baba egészséges, hiszen ő a te károdra úgyis megkap mindent.

Nemsokára szülni fogok. :)

NEked is csak azt tudom tanácsolni, hogy viseld el és igyál sokat (tej, tea, gyümölcslé, víz...), el fog múlni :)


36 hetes km

2011. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 9 hetes vagyok, hasonló tünetekkel és már 6 hete. Sajnos én éhes vagyok és nem tudok mit enni, mert mindentől hányingerem van. A nődokim szerint lassan be kellene feküdjek infúziókra.

Kitartást Neked is!

2011. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor túl lehet élni ezek szerint :) Hát pont ez az hogy én is infúziótól félek, próbálom magamba erőltetni legalább a vizet vagy teát.
2011. jan. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!