Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik keson vallaltak vagy...

Akik keson vallaltak vagy vallalnak babat, hany evesek voltak? Es nem erzik ugy, hogy fiatalon kellett volna?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én 31, a férjem 32 volt, amikor a fiúnk megszületett.Mi azért vállaltunk ilyen későn,mert a gyerek születése előtt két évvel ismerkedtünk meg,előtte meg egyikőnknek sem volt olyan kapcsolata,ahol vállaltunk volna.Pedig nekem már volt fiatalon,21 évesen egy férjem, akitől szerencsésen elváltam.És nem érzem úgy,hogy hamarabb kellett volna.
2010. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 33 évesen szültem, akkor a párom 34 volt.

Későn találkoztunk, ennyi az egész. De legalább mindketten kivártuk azt a személyt akitől/akinek érdemes szülni:) Igy csak kisebb csalódások értek előtte mindkettőnket.

2010. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 35 évesen estem teherbe, és bizony sokszor érzem, hogy előbb biztos jobban bírtam volna a fizikai megterheléseket. Másfél éves a babám, de komolyan sokszor hullának érzem magam estére. Huszonéves koromban azért ilyen nem volt, pedig sokat dolgoztam!
2010. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 29 a párom 33.

Nem érezzük úgy, hogy elkéstünk volna bármivel is.

Először szerettük volna megteremteni a "biztos" anyagi hátteret, és utána gyermeket vállalni.

Azonkívül nekünk fontos volt, hogy együtt, csak kettesben is "éljünk", utazzunk (na nem világkörüli luxusutakról beszélek) és szórakozzunk, azaz kiéltük magunkat. És most nem azon jár a fejünk, mint a csalában 18-20 évesen gyereket szült sógornőimnek, hogy mikor kinek passzoljam le a gyereket, mert csavaroghatnékom van. Biztos van, aki ennyi idősen is érett a gyerekvállalásra, de ők nem azok. Illetve csak annak gondolták magukat, aztán most jönnek rá pár év múlva, hogy ja, hát ők nem éltek! A szülők nyakán nevelik a saját gyerekeiket stb.

De hát mások vagyunk. Ha mégegyszer fiatal lennék, akkor is ugyanígy csinálnám. Természetesen ha már 1-2 évvel ezelőtt adottak lettek volna a feltételek (pl. befejezve a saját ház), akkor lehet, elgondolkodunk rajta, bár nem biztos.

2010. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
19:19 - na, en pont ilyen szulok nyakan nevelem a gyerekem, mert nincs parom, a baba veletlen volt es 33 eves vagyok...ilyen is van. 7 evvel ezelott is voltam terhes de nem tartottam meg. nagyon banom most. annyira mashogy gondolkozom. de azert jol vagyunk, csak majd szukseg lesz egy uj kapcsolatra ha a kicsi mar nagyobb..
2010. okt. 22. 19:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy egy gyermektelen házasággal a hátunk mögött 35 évesen találkoztunk,rá 1 évre született meg idén májusban a kislányunk.Igy alakult.
2010. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindketten 32 évesek voltunk amikor a kislányunk megszületett, ennek 4 hónapja. S hogy miért ilyen későn? Mert későn találkoztam a jelenlegi Párommal (ennek még 2 éve sincs!). Tavaly január végén találkoztunk. Tavaly júliusban döntöttünk arról hogy babát vállalnánk. Tavaly szeptember végén fogant meg a baba, és idén júniusban született meg. Nem bántam meg hogy az előző kapcsolataimban nem vállaltam gyermeket. Érettebb is lettem azóta. És eddigre már az egzisztencia is kialakult.
2010. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
es vallalnatok meg babat?
2010. okt. 22. 19:52
 9/11 anonim ***** válasza:
én most vagyok 37 a párom 38 3 honapos a kislányunk. elöbb is szerettünk volna de sajnos csak most sikerült de igy is nagyon boldogok vagyunk hogy egyáltalán összejött.
2010. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34 évesen szültem a kisfiamat, aki másfél éves. Igen, szeretném, ha lenne egy kistestvére.
2010. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!