Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hetes a kislányom és...

Másfél hetes a kislányom és sokat csuklik. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! :) Ne ijedj meg, ez teljesen normális, majd idővel kevesebb lesz. A pocakodban nem csuklott? Az enyém rengeteget és utána újszülött korában is. Már 2 éves múlt, de még mindig van, hogyha reggel csuklik, akkor egész nap még 3-4 alkalommal elkezdi. :)
2010. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és nem kell csinálni vele semmit, amíg őt nem zavarja (mert amúgy őket nem zavarja)! Vannak, akik citromlevet itatnak ilyenkor, de teljesen felesleges. Max. visszarakod még kicsit a cicire, de akkor sem biztos, hogy abbahagyja.
2010. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szopiztattam még egy kicsit mikor csuklott, de nem szükséges. Tényleg teljesen normális dolog, ne ijedj meg. Másfél hetes ... jajj milyen picike még, de jó. Hogy szalad az idő...nálunk már 11 hós. Bocsi, hogy elkanyarodtam csak ma megint pont eszembe volt az első pár hét...
2010. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális! én is tök be voltam parázva emiatt, naponta többször csuklott. De már a pocakban is. a dokink tökre megnyugtatott, és el is múlt.
2010. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!