Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sorstársaim! Hogy bírjátok...

Sorstársaim! Hogy bírjátok ezt a pénztelen helyzetet?

Figyelt kérdés
A héten kap majd valamelyik nap fizut a párom, addig 2000 Ft-ból kell gazdálkodnom. Szerencse, hogy pelus van még. Mindég vígasztalom magam, hogy majd egyszer jobb lesz, de nagyon nehéz. Egyébként 20 hós a kisfiunk.
2010. okt. 18. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Kíméljenek a "persze net-re futja válaszok". Köszi.
2010. okt. 18. 13:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehezen:(

Mielőtt bevállaltuk a babát mindent átgondoltunk,kiszámoltunk(tök jól ki kellett volna jöbbünk),de a svájci frank minket is érint.

2010. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sehogy, mi megyünk külföldre a következő hónapban. a férjem másodállása megszűnt, mióta itthon vagyok, én sem tudok másodban dolgozni, és bizony ahogy írod, a hitelek csak nőnek

nálunk is még van pelus hétre, szerencsére, de nagyon nehéz. és itt nem is lesz jobb soha!

2010. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még azt kihygtam,hogy jelenleg 16 000 ft-unk van hó végéig:S

De szerencsére a babánknak minden magvan:)

2010. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
második vagyok, már a bankszámlák is totál mínuszban, pedig régen ilyen soha nem volt. hiába számolod ki vagy vállalsz biztnsággal babát, ha egyik hónapról a másikra bizonytalanná válhat minden
2010. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
második vagyok, nekünk 15ezer maradt a következő 3 hétre, bár anyukám kisegít minket 20ezerrel, dehát neki sincs mindig, és nem is lehet elvárni
2010. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem nő a hitelünk,anno forintban vettük föl.Viszont egy baba helyett kettő érkezett,egyik hónapról a másikra élünk,nagyszülői segítséggel,meg úgy,h ami nem kell,azt eladjuk,és az árát visszaforgatjuk.Apa időnként fusizik,akkor telik nagyobb dolgokra is.Ettől függetlenül nagyon boldogok vagyunk.
2010. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nehéz. De ha ránézünk a kisfiunkra, küzdünk tovább. Érte mindent.
2010. okt. 18. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is várom, hogy a férjem kapjon pénzt a héten,mi már kölcsön is kértünk a mamától.És jön a tél, még több kiadás, és a hitelünk is nagyon magas már.
2010. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!