Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sorstársaim, akik január 23-a...

Sorstársaim, akik január 23-a körül szültetek, leírnátok kinek mit csinál már a babája?

Figyelt kérdés

Illetve érdekelne hogy kinek mekkora most a súlya és a hossza :P

KÖSZÖNÖM!


2009. máj. 9. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én febr. 9-én szültem lányom 5950g (3170) és 64cm (53)ő még csak gagyog röhög meg próbál megfordulni tied?
2009. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Február 4-i babánk most 6500g(4180g),63cm(55cm).

Hogy mit csinál...?:)

Lendíti a lábát oldalra, úgy oldalra fordul,nevetgél, megfog dolgokat néha és a szájába gyömöszköli.

Még nem old meg egyenletet. ;)

2009. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Jan 23.-án született a pici fiam.Már megfogja a dolgokat és tömi a szájába,meg folyton sikongat.Sokat tornázik emelgeti magát,és a babyhordozóban lehuzza magát a lábával.Most 6700g és 60cm.Sajna ő még nem próbálkozik a fordulásal. Te mikor szültél? A te picit miket csinál? Nagyon kiváncsi vagyok leírnád?

2009. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Az én pasim jan.23-án 17:15kor született, még ő is bajban van az egyenletekkel:)


6780(3960) 64,4(58)

Rág mindent ami a kezébe kerül, még nem fordult át semerre, csak hátról az oldalára.

Iszonyatosan csorog a nyála:D Állandóan felülne felhúzza magát ha fogjuk a kezét ezt egy nap max 3x engedjük neki.

Gagyarászik, sikong püföli a maciját (gondolom összevesztek) Nem hagy aludni, éjjel 2x kel szopizni:)

Egyszerre nem eszik sokat olyan 100-140-t szopik, itt meg már jóval nagyobbakat olvastam, de jól fejlődik ezért emiatt nem aggódom.

Kíváncsi vagyok a hasonló korú csöppségekre!

Köszi az eddigi válaszokat, ha még eszetekbe jut valami szívesen olvasom:)

2009. máj. 9. 18:15
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja és ma volt a 2. babaúszásán amit nagyon élvez:)

Teljesen kipurcant egész nap alszik:)

Ilyenkor itt garázdálkodok:D

2009. máj. 9. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Január 14-én született kisfiú 4040g-al és53 cm-el. Most 6770g és 68 cm. Iszonyúan tud nyálzani, telerakni a pelust, szopizni :)

Komolyra fordítva: hasról hátra és hátról hasra fordul mindkét irányban, hason fekve percekig kinyomja magát és így nézeget, hanyatt fekve jár keze-lába, mindent a szájába gyömöszöl és nyalogat, nagyokat nevet, gagyog, ha énekelek velem "énekelget", tudatosan nyúl tárgyakért.

2009. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam jan. 7-én született 3210g és 51 cm. Most 7000 g és 64 cm. Egész nap csak vigyorog és kacarászik hangosan. Próbálna megfordulni, de a kezével még nem tud mit kezdeni. Imád minden új dolgot, főleg ami színes és zörög. Tápszeres, rengeteget eszik és mohó. Már nekem kellett lecsökkenteni az adagját, mert mindig kijött a fölösleg. Az éjszakát végigalussza és van úgy hogy hamarabb ébredek mint ő. :) :)
2009. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jan 10. én született hasra és visszfordul kacarászik nagyon sokat mosolyog kézbe veszi a játékokat hason egyik kezén támaszkodva nyúl a játékért...

most a súlya: 5590(3700)

hossza 64 cm(57 )

2009. máj. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!