Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Régen valóban jobban aludtak...

Régen valóban jobban aludtak a babák?

Figyelt kérdés

Van 2 gyerekem. Fiam 4 éves, lányom 20 hónapos.

Fiam 13hónapos koráig, míg szoptattam, óránként kelt sokszor. Jobb éjszakákon is 3-4x. Elhagyta a cicit, utana is 2x kelt inni. Kb 1 honapja alussza át az éjszakákat.

Lányom 10hónapos korában hagyta el a cicit, ennek ellenére a mai japig rosszul alszik. 2-3x kel, de ha pl foga jön, akkor akár óránként fenn van.


Anyám folyamat a fejemhez vágja, mert rosszul nevelem őket.


Mi 5en vagyunk tesók, és mi mind az 5en kb az első hét után átaludtuk az éjszakákat. Én elhiszem, hogy az idő szépíti az emlékeket, de na...

Erre ma nagynéném is rákezdett, mert az ő gyerekei is mindig aludtak, sőt most az unokái is.

Mert régen nem volt ennyi inger, mas levegő volt, más nevelés volt, minden jobb volt 🤦‍♀️



Valóban így lenne ez?


2023. jún. 6. 18:49
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

20

Fogadjunk, neked sincs gyereked...

2023. jún. 9. 13:21
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

20 biztos nevelesi hiba hallod,hogy a gyerek nem tud aludni es felebred.en is felkelek egyszer minimum ejjel inni,wcre.

Aztan szodja le a 4 eves gyereket mert epp szomjas vagy pisilnie kell...ogazad van hallod van eszed sok.

2023. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

22!

Ezek szerint te sem lettél megnevelve 🤦‍♀️ ahogy én sem. Istenem 🤣

2023. jún. 9. 14:07
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem lettunk az biztos.

Most ejjel is peldaul egesz ejjel forgolodtam,szoval na...🤣🤣🤣

2023. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
83%
Össze kéne szidni titeket is és akkor majd alszotok rendesen. :D
2023. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
79%

Majd szolok a ferjemnek hogy jol szidjon ossze vissza engem 🤣🤣🤣🤣

24

2023. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
41%
5-ös vagyok. 32éves és szoktam éjjel felkelni. Tegnap éjjel egy órát forgolódtam, mire visszaaludtam 🤷🏼‍♀️. Még csak nem is inni vagy pisilni, simán csak felkeltem és hiába voltam álmos nem tudtam elaludni. Máskor csak pisilni vagy inni (főleg nyáron, a melegben bizony felkelek éjjel, mert szomjas vagyok), sőt kapaszkodj meg! Volt, hogy éjjel kimentem enni, mert éhes voltam. Anyámat egyszer megkérdeztem, hogy én milyen baba voltam. Azt mondta, hogy nem voltam sírós, de csesztem aludni 😂. Ahogy tudtam gagyarászni már be sem állt a szám és éjjel is felkeltem dumálni, nem győzött csitítgatni, mert egy szobában voltunk (2évesen tett át a gyerekszobába). Bátyám meg hasfájós volt, nem egyszer sétált vele fél éjszaka a lakásban, hogy elmúljon és vissza tudja tenni az ágyba. Az akkori öregek majdhogynem keresztre feszítették, mert ölben fogta és sétált vele éjjel is, ha sírt.
2023. jún. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

20-as vagyok. Lehet itt írni a sok marhaságot, ez a ti elcseszett nevelésetek eredménye. Alkalmatlanság az anyaságra ha így jobban megértitek!


Utolsó, te meg akkora hazudozó vagy minden szavad üti a másikat.

2023. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

28 inkabb menj innen ha okosat nem tudsz irni

Rosszindulatu pics@

2023. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

Alkalmatlansag az anyasagra ...

Rohad meg

2023. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!