Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetitek nagy...

Hogyan öltöztetitek nagy hidegben a 4 hónapos babát? Ez valóban kevés?

Figyelt kérdés
Body+póló(hosszúujjú)+nadrág+ vastag téli kabát jellegű overál kesztyűvel,csuklyával+ pólya+ 6x hajtott takaró+ téli kesztyű és sapka.
2023. febr. 2. 06:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha -40 fok van arra akkor jó.

Felénk éjszaka -2/-5 nappal 0 és 7 fok között van mostanában. Nappal 1 réteg ruha plusz overall. Ha nagyon nagyon fúj vagy hideg lenne akkor így raknom be a bundazsákba

2023. febr. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevés? A szerencsétlen gyerek hőgutát fog kapni 😳
2023. febr. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Hosszu body, pulcsi, nadrág(zoknival), téli overál nagyritkán, ha pl nagyon fúj a szél akkor pléd
2023. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szibériában éltek?

Ilyen "nagy hidegben", mint ami itt van. Benti ruha, átmeneti overál és a babakocsi mózesének szélvédő teteje bőven elég.

2023. febr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly így vittem: body, nadrág, vékony pulcsi, sapka overál, és ha nagyon hideg volt, egy félbehajtott babapléd. Volt, hogy így is izzadt.

Borzalmasan túlöltözteted. Ez veszélyes.

2023. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Body+nadrág+zokni, a hurcikendő, és egy hordozós pulcsi, ami ugye engem is melegít, mi mostanában így indulunk útnak. Sapka igény szerint (szélben, esőben pl). A múltkor szánkózni mentünk a naggyal, akkor egy extra overált még ráadtam ezen kívül.


Nagyon durván túlöltözteted, ez nem tesz jót neki. Oké, hogy te is fázol, de a józan ész határain belül maradni sosem baj, ezzel az összeállítással az Északi Sarkra is vihetnéd kutyaszánon, akkor se fázna.

2023. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Bar nekem mar nagyibb a fiam,de igy oltoztetem :

Hosszuujju body,ra cipzaros felso,kabat,sapka.

Alulra harisnya,egy vekony nadrag es egy bolyhos nadrag,plusz pokroc...meg labzsakot sem hasznalunk...nem fazik,jokat alszik.

Amikor 3 fok folott van a homerseklet akkor a kabat es a bolyhos nadrag helyett plüss overalt adok ra,es arra a pokrocot.

2023. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ilyenbe kelelne öltöztetni, akkor nem vinném sehova vagy annyi időre nem, hogy ilyen kelljen


Ez még -10-ben is sok🙈6* hajtott takaró?

2023. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam külön, hogy a takaró a vékony tescos karácsonyi ilyen pléd, de hát akkor igazából anélkül is elég lenne. Hideg szél volt tegnap felénk, amiatt azért jó, hogy volt takaró is. Nem izzadt bele egyébként. Csak drága anyám fejébe vette, hogy kevés és biztosan megfázik miattam...
2023. febr. 2. 09:11
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat én magamnak se vettem még elő a téli kabátot, vastag pulcsi plusz mellényt veszek.

A gyerekre harisnya zokni vékony gatya, hosszú ujjú body,polo, pulcsi, meg egy szőrmés kezes lábas van rajta+ sapka egy vékony takaró általában van még a babakocsi aljába 😅 mi nem vettünk overált erre az időre nem látom értelmét ugy, hogy hó sincs hogy lerakjam “mászni“ illetve még nem jár.

2023. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!