Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért újul ki mindig a kisfiam...

Miért újul ki mindig a kisfiam szájpenésze?

Figyelt kérdés
Mindig kifőzöm a cumikat, etetésnél, itatásnál is. Mégis újra meg újra előjön a szájpenésze. Ilyenkor kezelem ecsetelővel minden étkezés után, majd mikor látom, hogy szépen elmúlt, abbahagyom. Kb 2 hétig semmi, aztán megint kezdődik elölről az egész.
2010. okt. 9. 16:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki?
2010. okt. 9. 17:18
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok tapasztalatom nincs, de mégis... Csak hogy valaki válaszoljon:

2 gyerekem van, egyiknél sem volt szájpenész, de én megelőzésből is használtam a rózsavizes törölgetést. Más néven Borax Glicerin. attól, hogy elmúlik még nem kell abahagyni a törölgetést. Én kb 3 hónapos korukig csináltam minden este. Lehet, hogy ennek is köszönhető, hogy nem jött elő.

Azt nagyon jól teszed, hogy sterilizálsz. Gondolom, akkor nem szopik, ha a cumisüveget em,lítetted. Ha mégis szopik, akkor a melledet is kezelni kell, mert attól is visszakaphatja a penészt. Egyébként mindent, amit a szájába vesz jobb ha időnként fertőtleníted, főleg, hogy ilyen problémátok van.

Remélem sikerül megszabadulnotok tőle! Mi a koszmóval jártunk így, de végül győztünk:)

2010. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem törlöd le rendesen és vissza telepszik határozaotttan nyulj akis szájába ujadra tekert gézzel ami rózsamézes és töröld le nem fáj neki ne ilyedj meg:)
2010. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!