Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes a kisfiam. Valószínü...

9 hetes a kisfiam. Valószínü szájpenésze van. A glycerin boraxot hogyan kell használni? Mennyi idö alatt használ?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos azt mondta nem biztos,hogy az.Kenjem neki InfectooSoor géllel.Ha 3 nap alatt nem múlik akkor a tejtöl van.Akkor hagyjam abba.nem múlt,ezért hagytam.Most mégvastagabban fehér.Van itthon glycerin borax,de nem cumizik a fiam.Az jó,ha a cicire teszem??Amennyire tudom,majd áttörülgetem gézzel is.
2010. máj. 21. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én gézlapra tettem és azzal törölgettem át. Nekem sem cumizott, de tettem a cumira és azt is beledugtam egy kicsit a szájába és mozgattam utána el is vettem tőle. Nem tudom már mennyi idő után múlt el neki.
2010. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
szájpénisznél még tudnák segíteni szájpenészrúl nem halotam!
2010. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Te nem vagy normális!!!

Ilyen idióta ember minek nyomkodja a billentyüket???

2010. máj. 21. 14:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha mégsem szájpenésztöl fehér a nyelve a fiamnak akkor nem fogok neki a´rtani ezzel a pici mennyiségü glycerin boraxal??
2010. máj. 21. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem artassz vele neki! Naponta tobbszor is attorgolheted jol a kicsi szajat vele, es nekem azt javasolta a doktorno, hogy kicsit nyomjam ra jobban, tehat ne ugy csinaljam, mintha az arcomat kremeznem pl, hanem mintha valamit le akarok surolni. Persze ezt ne ersd ugy hogy a pici szajat veresre kell dorzsolni. Minden szoptatas elott pedig a mellbimbodat ugyanugy kell attorolgetni vele. Ha nem mulik, altalaban antibiotikumot szoktak adni ra.
2010. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt,5 hétig kinlódtunk vele,mert későn vettük észre,meg a védőnő azt mondta,hogy a tejtől van,és vastagabb lett.Mi boraxos glicerinnel kentük,rátettük a fülpiszka végére,és azzal ecseteltük neki.Semmi baja nem lett.Ő is szopizott akkor,arra figyelj,hogy a cicid mindig tiszta legyen,nehogy rámenjen.Van a gyógyszertárba ilyen fertőtlenítő,amivel a cicidet lemoshatod,de sajnos a nevét már nem tudom,rég volt.De ott biztos megmondják.
2010. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!