Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hónapos babátok figyel...

A 6 hónapos babátok figyel rátok, ha beszéltek hozzá? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos babám, aki nem igazán figyel oda rám. Mondhatok neki mondókát, énekelhetek kb 2 mp-ig rám néz, aztán inkább nézi az ablakot a falat. Utána meg elkezd nyüglődni. Értem én, hogy egy csörgő izgalmasabb, mint én, de akkor is. Így nem tudom tanítani kb semmire.

Voltunk a státuszon is, ahol volt olyan kérdés, hogy a gyere hívásra lendíti -e a karját felénk, hát az én babám nem. Tanítgatom neki a nyelvnyújtogatást is arra se vevő, akkor olyan kérdés is volt, hogy a kukucs játéknál a fejére tett kendőt leveszi-e, és hát nyilván nem.

Nem tudom sokat várok el tőle? Igazából a legjobban az zavar, hogy nem figyel rám ha hozzá beszélek :(


2023. ápr. 13. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 1honap alatti tortent veletek? Koszi, ha valaszolsz
2023. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia! Hát a kukucskendőt már leveszi magáról. Ha mondókázok, és mutogatok mellé akkor azért figyel, de hosszabb időre nem lehet ezzel lekötni.

A karját még mindig nem nyújtja, inkább csak vigyorog ha mondom neki h "gyere anyához". Nem tudom mikor fogja lendíteni a karját. Illetve még a gügyögés miatt is aggódom, mert nem mondja pl h ba, meg ma stb, pedig ez is volt a státuszkérdésben, inkább csak sikogat. Nálatok is vannak ilyen "problémák"?

2023. máj. 21. 05:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Haaat a figyelme miatt es a gugyoges hianya miatt en is aggodok elegge, az en babam mar 8es fel honapos, a kendvenc mondokara figyel, de ha csak mondokazok nem annyira, bar mar lehet, hogy a vilag vagy a lakas jobban erdeklni, maszik mar ugye, de nem sok minden hangot ad ugy, ha az egesz napot nezem. O koran levette mar a fejerol a kendot, de az a tipikus kukucs annyira nem kototte le. Azon nevetett inkabb, ha apukaja moge bujtam es valla folott bukkantam fel, volt, hogy probalt lefele nezni, hogy ott vagyok e. Hat oszinten en aggodok mas miatt is, de probalok nyugodt maradni, hogy csak erik az idegrendszere vagy ilyen szemelyiseg stb. Olvastam ilyen es olyan valtozatokat is, persze nem olyan jokat is, de bizok a legjobbakban. Nalatok van valami valtozas azota?
2023. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!