Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Miért jó visszatérni...

Anyukák! Miért jó visszatérni a 20-30-40 évvel ezelőtti állapotokba?

Figyelt kérdés

Kecske-tehén tejet adni,mikor ott a tápszer,mosható pelenkát használni,mikor ott az eldobható,otthon szülni,mikor ott a kórház..

Tudom h kapok én most itt hideget,meleget,(leginkább hideget),de áruljátok már el,hogyan gondolkodtok,amikor ezeket megteszitek?


2010. okt. 6. 21:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Itt sajnos olyan vélemény sosem fog születni,amiben mindenki egyet fog érteni.Nem szabad ráerőltetni senkire a másik látásmódját,tapasztalatát.Kinek mi vált be,az a jó neki.Én már a statisztikáknak sem hiszek,mert mindegyik mást mond.
2010. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy mindenki a legjobbat akarja a babájának, de lehet, hogy amit én jónak gondolok, az Neked gáz. Emberek vagyunk, és különbözőek.

Az eldobható pelenkáról tudok írni, én azér próbálom meg, mert kevesebb szemetet termelek vele.

2010. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
50%
Én vagyok az a biz. 21:59-es. Szóval egy családi házban élünk Budapesten, igyekszem egészségesen főzni, de gyakran rendelünk, ha nincs idő, vagy kedvem főzni. Pizzát is eszünk néha napján. Az első babám kórházban született, de a lehetőségekhez képest a leg háborítatlanabb módon, vízben vajjúdva, dúlával és a párommal. A második lehet itthon fog születni. Babakocsink nincs, mindig is hordoztam a babám, együtt alszunk, és amolyan kisember szinten igyekszem figyelni a környezetvédelemre, amennyire lehetőségem van. Amit az otthon szülésre mondtam (rendesen le lett húzva), az a te kérdésedre igyekezett választ adni, nem minden szempontot kívántam megvilágítani. Egyébként számomra a szülés igen is nem gusztustalan, és továbbra is fenntartom, hogy gyerekként pl. a szexet gusztustalannak tartottam, ergo változhat a vélemény egy-egy ilyen kérdésben.
2010. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Utolsó te leszel a példaképem! Felpontoztalak!

A szülés egyáltalán nem gusztustalan dolog, a női szexualitás kiteljesedése. El kell fogadni, hogy a női test csodákra képes. :) Az orvosok meg ezt nem akarják, mert ugyebár azért nem nekik jár köszönet. Pláne nem pénz. Az otthon szülés sokkal biztonságosabb, mint a kórházi, most nem fogok belinkelni, de akit érdekel, az úgyis utánaolvas, a többi meg csak fúj.

A mai mosható pelenkák nem azonosak az évtizedekkel ezelőttiekkel. Csinos,színes kis mosógépben mosható nadrágpelenkák. Vasalni nem kell, a legtöbb fajtát nem is lehet.

Szóval kérdésekre válaszok:

Kecske-tehén tejet adni,mikor ott a tápszer?

Egyik sem, szerinted mire van a mellem?

Mosható pelenkát használni,mikor ott az eldobható?

Olcsóbb, környezetkímélőbb, menő. Nem főzöm meg a fiaim golyóit :)

Otthon szülni,mikor ott a kórház?

Nem vagyok beteg, hogy kórházba menjek. Sem mazochista, hogy szexuális perverzeknek szolgáltassam ki magamat. Szerintem a legtöbb doki beteges.... Miért fizetnék olyanért, amit otthon ingyen megcsinálok magamnak. És megvan a magam is elég vagyok, hogy megtegyem érzése.

2010. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Utolsó kettővel 100%-ban egyetértek! Jó olvasni, hogy mások is hasonlóan gondolkodnak!


Viszont egy dolog megütötte a fülem: Sem mazochista, hogy szexuális perverzeknek szolgáltassam ki magamat.

hehe, ez picit túlzásnak tartom, de ez még belefér, hisz a HSZ-ed többi része ellensúlyozza ezt. ;))

2010. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Az érvei az utolsó előttinek nem voltak túl meggyőzőek..

Természetesen a tápszer kérdést azokra értettem,akiknek nincs v nem elég az anyatejük.

A gyereknek az eldobhatósban sem "fől meg a golyója".

És végül is vmikor régen a foghúzást is elvégezték otthon..Azt is el lehet,akár most is..

2010. okt. 8. 11:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!