Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányas cipőt vennétek ha a...

Hányas cipőt vennétek ha a babátok lába 11,7 cm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elérkezett az idő hogy lassan cipőt kell venni a babának. DE: olvastam egy csomót hogy hogyan kell lemérni meg mekkora méret menniynek fele meg. Ti mekkorát vennétek? 19-est vagy 20-t? Mert a 19-es elvileg 12,2 de azt is ondják,hoyg ha ennél 0,5 cm kisebb csak a lába akkor nagyobb kell. Tapasztalatok?Köszi


2010. okt. 4. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor kisfiamnak ekkora lába volt akkor ő 21-es Elefanten cipőket hordott. De attól függ, hogy milyen márkájú cipőt veszel, mert nagy eltérések vannak. A Deichmannban van ilyen "lábmérő" amibe beleállítod a gyereket és leméri mekkora a lába, így könnyebben tudsz neki cipőt venni. Kisfiamnak most 13 cm-es a lába, de csak olyan cipőt veszek meg neki aminek a belső talphossza min.13,5 -14 cm, ugyanis nagyon gyorsan nő a babák lába.
2010. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányomnak most 12 cm-s a lába, mi is most vettünk első cipőcskét. Az a legjobb, ha rápróbálod a gyerekre a cipőt, mert fazonfüggő is, hogy jó-e rá. Az én lányomnak elég domború, magas a lábfeje, ezért neki nem mindegy a fazon, hogy egyáltalán bele tudjam dugni a lábát. 20-ast vettem neki. Felpróbáltuk, előretoltam benne a lábát, és azt a méretet vettem meg, amibe hátul be tudtam dugni a kisujjamat a lába mögé. Az nem jó, ha túl nagy a gyerekre a cipő, de 1cm helyet simán lehet hagyni, hogy akkor is jó legyen a cipő, amikor rááll a lábára a gyerek.
2010. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbálni kell a cipőt, de azt is gondold át, hogy vastag vagy vékonyabb zoknit, esetleg harisnyát fog hordani télen a babád.

Én a 20-s cipőt venném meg, hogy ne nője ki hamar, és ha esetleg kicsit nagy lenne, még vastag zoknival is kombinálhatsz.

2010. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!