Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év fölötti babának mivel...

1 év fölötti babának mivel ízesíthetem a tápszert, hogy meg is egye?

Figyelt kérdés

Már egy hete egyáltalán nem akarja enni, pedig csak reggel és este kapja. Már tejpéppel, kakaóval próbáltam.

Kérlek segítsetek már nagyon kétségbe vagyok esve!!


2010. okt. 3. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pénteken voltam doktornőnél, panaszkodtam neki, hogy a 10 hónapos lányom nem issza a tápszert. Megkérdezte mit adok neki enni.... - elmondtam, hogy mindent eszik, gyümölcsöt, főzit, husit, és tejpépet. Erre legyintett és azt mondta, már nem kell neki, ne is erőltessem. Egy év felett meg már tényleg nem kell tápszer, hiszen már szinte mindent ehetnek!!!
2010. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak szerettem volna, ha reggel és este iszik legalább egy keveset.
2010. okt. 3. 21:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is azt ajánlotta a doki, hogy 2 éves korig (ha elfogadja persze) este legyen még tápszer, reggelre már jó a tejital, vagy tej is. Az én kisfiam elfogadja, így egyértelmű, hogy inkább azt adok neki, mint a "ki tudja mikor látott utoljára tehenet"-tejet.
2010. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Beba Vaniliás tápszer.Nekem sem ette meg a lányom egy idő után a milupát.Azóta ezt eszi,és van banános is.nincs gondunk.
2010. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A Humananak van zöldalmás tápszere is. És azt hiszem a Nestlének van 2-féle tejital ízesítő pora. Azt hiszem kakaós és vaníliás, de lehet, hogy banános. Szóval az egyiknek barna a doboza, a másiknak sárga. Majd mi is kipróbáljuk, de az én fiam még egyenlőre eszi a simát is. A nagylányom anno az almás Humanat imádta.

Ne foglalkozz az "ihatna már tejet is" hozzászólásokkal. Főleg ilyen megfázásos időszakban jobb a tápszer, babatej, mert sok vitamint és "bifiduszokat" (vagy mit?) is tartalmaz. Ez olyan a gyereknek, mintha multivitamint szedne.

2010. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!