Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év fölötti babának mivel...

1 év fölötti babának mivel ízesíthetem a tápszert, hogy meg is egye?

Figyelt kérdés

Már egy hete egyáltalán nem akarja enni, pedig csak reggel és este kapja. Már tejpéppel, kakaóval próbáltam.

Kérlek segítsetek már nagyon kétségbe vagyok esve!!


2010. okt. 3. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én olyan tápszert vettem neki ami banános,vag vaníliás.

A simába kakaót tettem,annak cuppogott egy darabig,de az én fiam 7 hós kora óta nem fogadja el a tápszert,csak a pépet.Nem lett semmi baja!

2010. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is vaníliás tápit vettem, mert a simát nem akarta meginni. Még a Beba csúszott volna neki, de az meg sajna iszonyat drága.

Egyébként milyet próbáltatok?

De szerintem pici kakaóporral vagy bio karobporral (tök olyan az íze, mint a kakaó), de esetleg maci kávéval is megpróbálhatod, ha a tápiváltás sem segít.

2010. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi.És amikor kakaoóval adtad neki, mennyi tápszert mennyi kakaót adtál, és melyik fajtát?
2010. okt. 3. 20:34
 4/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nyuszis kakaót nyugodtan tehetsz bele, éppen csak annyit, hogy legyen némi színe-íze tőle. Kb. 1 kiskanálnyit.
2010. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Milupa tápszert ettünk a születésétől fogva. HA-val kezdtünk, majd 1;2;3; 3-as gyümölcsös, de egyik napról a másikra nem kell neki, pedig éhes mert, ha tejpépet készítek neki azt megeszi. Nem tudom van-e köze, a fogzásnak,a jelekből látva újabb foggal bővülünk, de a kanalasat gond nélkül eszi, csak a cumiból nem. Már nem tudom mit évő lehetnék.
2010. okt. 3. 20:44
 6/15 anonim ***** válasza:

Tényleg próbáld meg a kakaót vagy macikávét. Vagy egy vaníliás tápi változatot, azzal azért általában nem szokott problémájuk lenni a babáknak, még a finnyásabbaknak sem.

Ha ez sem jön be, akkor adj neki tejpépet, hogy a tejalapú táplálék-szükséglet fedezve legyen. Több ötletem nincs sajna. :(

2010. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És a vaniliás tápszer alatt mit értettek?

Vanilia cukor+tápszer? Ha igen mennyit lehet bele tenni?

2010. okt. 3. 20:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Így lehet kapni, eleve ízesített. Én eddig vanília és banán ízűt láttam.
2010. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem, hanem vaníliás ízesítésű tápszert. Én például Humana jó éjt tápszert veszek 1 éves kisfiamnak. Ez a fajta a Müllerben 1790 Ft, 6 hónapos kortól adható, és nagyon egészséges, hajdina is van benne. Ráadásul jó laktató, 220-at megiszik a kisfiam este 8-kor, és reggel 8-ig simán alszik. :)

De létezik Beba is vaníliás ízesítésűben.

2010. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Mért ennyire fontos h tápszert egyen 1 év felett? Adj tejet.
2010. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!