Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mival izesithetem a 10 hetes...

Mival izesithetem a 10 hetes babám vizét vagy teáját?

Figyelt kérdés
Az utobbi 2-3 napban tápszert kap,mert sajnos megfáztam,és gyógyszert is szedek. Az eleje óta probálok el tejet rakni,minden etetés után probáltam fejni,de nem tudtam. A babám mindent megevett :) Sajnos a sima vizet nem issza,és az izesitetlen teát sem. A kutacsa viszont egy kicsit be van esve,de nem nagyon.
2010. dec. 20. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a kutacs fekvő vagy függőleges helyzetben van beesve?ha függőleges helyzetben,akkor nincs gond.ha fekve,akkor az jelezhet folyadékhiányt.milyen teát próbáltál?
2010. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az en kicsim a mai napig csak akkor issza a vizet, ha az is langyos... Fujjjj...

Izesiteni nem szabad meg oket, de probalj meg edeskomenyteat adni neki, azt szoktak szeretni.

2010. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köményes teát adunk neki,langyosan,de nem kell neki. Függölegesen van egy kicsit beesve,fekve nem is látszik.

De mióta tápszeres a pisi is sokkal kevesebb a pelusban. Tegnap reggeltől-estig üres volt. De este rendesen telerakta pisivel.

2010. dec. 20. 14:07
 4/15 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz? (Megfázásra gyógyszer??)


A legtöbb gyógyszer mellett lehet szoptatni, vagy van alternatíva. Orvosodnak nem mondtad, hogy 10 hetes babád van, aki szopik?

2010. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem a hipp-es granulátumos teát nagyon szerette a babám, viszont már nem tudom mennyi idős kortól van.

Viszont lehet kapni bio boltban fruktóz-t (gyümölcscukor), abból rakj bele nagyon picit, ha másképp nem issza a teát.

2010. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rubophen-t szedtem,tegnap este vettem be utoljára. A tájékoztaton nem volt felsorolva,hogy szoptatos anyukák nem szedhetik. Viszont még a torkom is fáj,azért nem merek most szoptatni. Mostmár csak C-vitamint szedek.
2010. dec. 20. 14:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Hipp tea, az eleve édes granulátumos tea!

A köénymagostól mehet a hasa, vagy fájhat is a pocija majt tőle!

Én szopi mellett is adtam neki a hipp teát, ugyan úgy szopizott!

2010. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4 hós kortól adhatóak a granulátumos teák, enyhén édesitettek, de csinálhatod "lazábbra" is a teát, mint az ajánlás ha félsz a cukortól.
2010. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyudgodtan szoptathattál volna, amúgy megfázásra nem kell gyógyszer

tea, c-vitamin, infralámpa, gyümölcs

2010. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

előz

Azért mert fáj a torkod, miért nem mersz szoptatni?

Felesleges tápszerezni, attól csak kevasebb lesz a tejed.

Ha lázas vagy, vegyél be algopyrint, azzal nyugodtan szoptathaszt, én már szülés után is kaptam

(és antibitikus mellett is szoptattam)

2010. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!