Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mival izesithetem a 10 hetes...

Mival izesithetem a 10 hetes babám vizét vagy teáját?

Figyelt kérdés
Az utobbi 2-3 napban tápszert kap,mert sajnos megfáztam,és gyógyszert is szedek. Az eleje óta probálok el tejet rakni,minden etetés után probáltam fejni,de nem tudtam. A babám mindent megevett :) Sajnos a sima vizet nem issza,és az izesitetlen teát sem. A kutacsa viszont egy kicsit be van esve,de nem nagyon.
2010. dec. 20. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A Rubophen paracetamolt tartalmaz, lehet mellette szoptatni!

Torokfájás?

Hát ennél sokkal súlyosabb betegségek és gyógyszerek mellett is lehet szoptatni!

[link]


Olvasd el ezt, remélem hamarosan vissza tudtok térni az anyatejre, 10 hetesen nem kell teázni egy babának, ha a mamának van teje.


Gyógyulj meg mihamarabb!

2010. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kisnita ***** válasza:
Nyugodtan szoptass, nem lesz semmi baja a babádnak a gyógyszer miatt és a torokfájásod sem játszik közre benne. A háziorvosodnak meg jár a lecseszés amiért nem tájékoztatott kellőképpen!
2010. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A házi és felnőttorvosok mindig azt mondják, hogy ne szotass, egyszer engem is majdnem csőbe húztak antibiotikum kapcsán.

Erre felhívtam a gyrekorvosi ügyelete, ott megkérdeztem és mondták, hogy nyugodtan szoptassak.

2010. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
első vagyok.nyugodtan szoptass attól,hogy fáj a torkod.így csak el fog apadni a tejed.vagy nem akarsz szoptatni?nincs kiszáradva a babád,ha fekve nincs beesve a kutacsa.A lehelletét is nézheted,ha acetonos,akkor kevés a folyadék.
2010. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segitséget. De szeretnék szoptatni,sokkal jobb mint a tápszer.
2010. dec. 20. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!