Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeretem ha puszilga...

Miért nem szeretem ha puszilgatják a gyermekemet?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos és egyszerűen rosszul vagyok attól, ha a férjem és rajtam kívül megpuszilja valaki a kis fejét pl. a gyermekemnek.

Legyen ez anyukám, anyósom, testvérem, nagyszüleim, sógornőm vagy bárki. Múltkor anyósom szomszédja kezdte el puszilgatni...csak pilláztam.

Tudni kell rólam, hogy nagyon hamar el tudom kapni bárki után a herpeszt és finnyás is vagyok.



2023. jan. 8. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%

3-as valaszolo, ezt az ostobasagot honnan veszed ??

Kulfoldon lakom, szerencsere olyan orszagban ahol nem divat a nyalakodas, 7 evesemet utoljara a 6 hetes vizsgalatkor latta orvos!

2023. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

11! Nem a 3as vagyok, DE:


Rokonom tartotta sterilen a gyereket. Se kosz,se idegen tapizás. Eredmény: baktérium injekciókra kellett hordania végül, mert nem volt immunrendszere a gyereknek.

2023. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne hasonlítsuk már össze a pusziszkodást a kosszal. :D

Az, hogy rágcsál egy földön lévő játékot nem ugyanaz, mint ha a vadidegen szomszéd aki ki tudja mit hordoz puszit ad neki....

2023. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12-es, de a sterilen tartas, nem egyenlo azzal, hogy idegenek nyalazzak a gyereket. Az ember szajaban tobb a bakterium mint a macskanak a talpan.

Olvass egyszer utana, hogy miert tilos pl. olyan uvegbol inni masnap amibol elozo nap ittal es nem volt elmosva.


Nem a tapizasrol van szo, a gyerekem babakoratol a kutyaval volt egy kanapen, hetente porszivoztam , hetente mostam fel akkor is mikor maszott, par hetesen repulon utaztunk, viszont soha senkinek nem engedtem, hogy p[uszilgassa, azota se, sot engem se puszilgasson senki.

Nalunk is divat volt anno apukam csaladjaban, es gyuloltem !

2023. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is volt rokonom aki azt sem engedte, hogy csokis legyen a keze pl., vagy evésnél hamis, egyből törölgette le. Na ennek az lett az eredménye, hogy pszichológus. Ezt második gyereknél ugyanígy eljátszotta, pszichológus.


Másokhoz ugyan engedte azzal nem volr gond, de szerintem az, hogy fű fa nem hogy ne fogdossa össze, de ne csókolgassa össze a gyereket tök érthető. Ha a nagyszülőknek nem hagyod az szerintem azért a gyerkre sincs jó hatással és később rátok se.

2023. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem érti meg, hogy a gyereknek a megfelelő baktériumokat MEG KELL KAPNIA, azzal komoly gondok vannak, és felelőtlenül veszélyezteti a gyerekét!

Persze ez kockázatos dolog, mert az emberek valóban nincsenek felcímkézve, hogy én a megfelelő baktériumokat hozom, én meg a veszélyest... pedig milyen jó lenne, nem?

2023. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!