Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek, hogy puszilgassák...

Engeditek, hogy puszilgassák a babátokat?

Figyelt kérdés
Főleg barátokra irányul a kérdésem, de kíváncsi vagyok családtagokra is.

2020. júl. 4. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Igen és nem zavar
Igen és zavar ( de nem szólok inkább)
Nem
43 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk igazából megfogni se fogja senki, amíg fel nem ajánljuk szerencsére. Nemhogy puszilgassák :D
2020. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez a puszilgatás nem jellemző. Nem emlékszem, hogy valaki is megpuszilta volna.
2020. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Csak a szűk családnak! De ez természetes. A nagyszülők, dédszülők tetőtől talpig állandóan. 🙂

Csak ismerősöknek pl. soha nem engedném! Rájuk is szólnék, hogy ne tegyék. Azért is szóltam mikor a kezét fogdosta egyik ismerősöm. Ő kitudja mihez nyúlt előtte, a babámnak meg állandóan a szájában vannak az ujjai...

2020. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők, dédik és apukája. Engedem és nem zavar, tiszták és egészségesek. Más nem szokta puszilgatni, barátaink sem, valahogy nem érzik illőnek. De ha megpuszilnák se zavarna. Úgy nőttem fel, hogy egy családban fontos a testi kontaktus, nem vagyunk távolságtartóak, a férjemék famíliája sem.
2020. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szűk családnak csak. Mamák, papák, nagynéni, nagybácsi.

Viszont attól rosszul vagyok mikor teljesen jól elvan és felkapkodják. Apósom ilyen. Állandóan kézbe van nála a lassan járni is tudó 10 hós 🤦

2020. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom választani

Mert senki nem puszilja


Anyukám max a tarkóját

2020. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 khniki ***** válasza:
Az zavar, ha a kezét puszilgatják.
2020. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Semmi baja nem lesz a babának. És nem megeszi csak megpuszilja. Nagytatám a búzaföldön született, csecsemőként egy kosárba pakolva ült a mezőn ameddig a szülei dolgoztak a mezőn, az állatok nyalták, ő velük játszott mégis 82 évet élt, soha semmi baja nem volt.
2020. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!