Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor utcán kell tisztába...

Amikor utcán kell tisztába tenni a babát, akkor ti mennyire szoktatok elvonulni?

Figyelt kérdés
Például parkban, vagy séta közben, vagy játszótéren esik meg, hogy pelust kell cserélni, akkor ti hogyan intézitek? Mennyire vonultok el az emberek közeléből? Illetve milyen érv az erősebb amikor elvonultok? A pedofilok ne lássák a gyereket meztelenül, vagy az embereket, járókelőket ne botránkoztassa meg a szaros pelenka?

2022. dec. 7. 12:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

#9! Nem mondtam, hogy pesti vagy, ezért írtam alternatívát vidékre is.

"A mosdók olyan retkesek..." Hű,b+! Az utca tisztább??? Pelenkázásról volt szó, nem arról, hogy ráülteted a wc-re!🤦🏽‍♀️ #10 tök értelmesen leírta, de úgyse fogod fel. Egyre egyértelműbb, hogy egy perverz vagy, vagy troll. Akárhogy nyomod a hülyeséget, rohadtul nem életszerű, hogy csak céltalanul lődörögsz a pusztán a babával, de mindezt direkt az otthonodtól távol teszed, mert hazamenni nem tudsz, de az a legnagyobb gondod, hova bújjatok az embertömegtől.

#8

2022. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát, én simán pelenkáztam mínuszokban az erdő közepén is, ha kirándultunk és éppen muszáj volt. Vagy vonaton, ott nem feltétlen van pelenkázó, a wc meg lehetetlenül kicsi, inkább a kocsi előterében a babakocsiban pelenkáztam a erősen kakis kisfiamat. Ha jött volna valaki, hát látja, na bumm. Hosszabb buszos útra szerencsére nem mentünk, ott azért elég kellemetlen lett volna, pláne, ha sokan is vannak.
2022. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán nem cserélném át a pelust semmiképpen.

Szintén keresnék egy zárt helyet.

2022. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha játszótérre megyünk, akkor a közelibe, így ha hidegben pelenkát kell cserélni, haza tudtunk jönni. Jó időben elvonulunk ahogy csak tudunk egy félreeső helyre. Ha olyan helyen vagyunk, ahol van tiszta, kulturált mosdó, akkor nyilván oda megyünk. Szoktunk kirándulni babakocsival, de inkább hordozóval, olyankor is meg tudjuk oldani. Erdőben például kevesen járkálnak, a koszos pelenkát természetesen az első adódó kukába dobjuk.
2022. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet elvonulunk. Mások előtt nem cserélnénk ki.
2022. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igyekszem megoldani, hogy ne tegyünk mindent közszemlére, de ha nem lehet, akkor nem lehet. Kiránduláson általában nincs akkora népsűrűség, hogy ezzel gond legyen, de pont 2 hete voltunk olyan szabadtéri rendezvényen, ahol elvileg lett volna pelenkázó a közelben, de persze a vizesblokkok közül pont az volt zárva, a nőibe hosszú sor állt, a férfi pedig piszoáros volt, úgyhogy maradt a pad. Mondjuk nem hiszem, hogy sokat láttak belőle a járókelők, mert hátulról a férjem takart, elölről én, oldalról pedig a táskák és a hideg miatt a szokásosnál is jobban igyekeztem.

Szóval igen, ha olyan helyen jár az ember, keres plázát, WC-t, vendéglátóhelyet stb. de van, hogy nincs ilyen. Aki autózik, annak plusz egy lehetőség az autó, de mi általában tömegközlekedünk (a kutya és a gyerek is jobban szereti, a szülőkről nem is beszélve).

2022. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy .nem megyünk messzire,illetve probalunk akkor menni amikor kaka utan vagyunk...a pisi meg hat az olyan,hogy ezek a pelenkak siman kibirnak a gyereken egy masfel vagy akar ket orat is anelkul,hogy elaztassak a gyereket ...
2022. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!