Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet sehová elvonul...

Miért nem lehet sehová elvonulni az emberek elől, kicsit egyedül lenni kint a szabadban?

Figyelt kérdés
Még településtől távol se, mindig ott kever valaki körülöttem ott is
2022. nov. 1. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
El lehet, semmi sem tiltja.
2022. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nagy a népsűrűség.

Kanada, USA a te országod.

Pláne oroszország, tajga, tundra.

2022. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan helyet, ahová nem járnak emberek. Ne a város szélén akarj egyedül lenni, kicsit messzebb kell menni. Ne a sétautakon mászkálj, hanem menj beljebb a természetbe, kb 1-2 km-rel arrébb jóformán senki sem jár.
2022. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen településröl van szó? Ne a közvetlen környezetben keress magányos helyeket, ne kirándulós területekre menj, hanem távolabbra, és nem kedvelt részekre.
2022. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Picit távolodj el a jelzett túraútvonaltól, de vadászati területre ne tévedj be.
2022. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hány meg hány olyan helyen jártam, ahol több kilométeres körzetben senki sincs, szerintem rossz helyen keresgélsz :)
2022. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Bármikor találok oylan túraútvonalat, ahol 20 km-en hétvégén is talan ha egyszer jönnek szembe más emberek, de valószínűleg senkivel nem találkozok. Annyi, hogy nem a tobzódó helyeket kell választani.
2022. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Városban nagyon jellemző, hogy jön valaki, betalál, kóstolgat, stb.
2022. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!