Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám most 5,2 kg,...

4 hónapos babám most 5,2 kg, csak anyatejet kap, keveset hízott a múlt hónapban (310 g-ot). Adjak neki tápszert?

Figyelt kérdés
Naponta 7-8-szor szopik, és utána elégedettnek tűnik, nem sír, hogy még éhes. Akkor mikor és hogyan adjak neki tápszert, valóban szükséges adni?
2010. szept. 28. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Heti minimum 12 dekás hízásnak kell lennie, ez az alsó határ. Ha ennél kevesebb, akkor érdemes az orvossal konzultálni!
2010. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak elején méregettem minden evés előtt és után. Később már csak hetente egyszer fürdés előtt. 2 hétig nem hízott semmit, mindenki azt mondta ne foglalkozek vele, ha nem sír, nem nyűgös, alszik akkor biztos elég neki az anyetej. 3. héten már egy kicsivel kevesebb volt, ne ekkor kezdtem el újra méregetni. Képzeld az én kislányom 3 hónaposan napközben 30-40 g szopizott és teljesen elégedett volt ennyivel is. Én ekkor elkezdtem neki tápszer adni és 1 hét alatt 250 g hízott. Ezután hetekig lelkiismeret furdalásom volt, hogy szegény gyerek "éhezett":
2010. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. szept. 29. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!