Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos mult a kisfiam....

4hónapos mult a kisfiam. Eddig csak anyatejet kapott, dw mostmár nem laktatja,1-2 oránként szopizna és akkor is éhes már elkezdtem a hozzátáplálást tápszert nem szeretnék neki adni. Hogy etessem őt?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha kizárólagosan szoptatsz, kizárt dolog, hogy nem elég neki. Sűrűbben szopizik, mert biztos fejlődési ugrása van, fogzik stb. Én fél éves koráigáig nem adnék neki mást. Más anyuka örülne, ha lenne teje...
2008. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Egyetértek az előttem szólóval. Én örülnék ha lenne még tejem. Türelem és kitartás, lesz neki még elég.

egy 6 hónapos kisfiú anyukája.

2008. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is ez volt a problémám, már nem lekott jól a tejjel. Délelött kap két étkezés között gyümölcspépet, vacsora elött pedig tejpépet. Most 5,5 hónapos és egy hónapja már így eszik és szépen fejlődik és jó a kedve. Sokan elítélik, ha hat hónap elött hozzátáplálsz, de ne foglakozz velük.
2008. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem van tejem, kislányomat 6 hónapig kizárólagosan szoptattam, azóta eltelt 2 hét, annyi változott, h napi egy mokkáskanálnyi gyümölcsöt eszik. Lehet lenullázni, de ez így van ahogy leírtam:-)
2008. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Az tök jó kedves 2. válaszoló hogy van tejed és tudod szoptatni a babádat, de azt hiszem a kérdés nem erre irányult.

A tejpép jó megoldás szerintem meg a rizsnyák. Találtam kecsketej alapú tápszert az interneten, azt hiszem ha eljutunk oda, olyat fogok neki adni.

2008. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a 4.válaszolónak szólt, csak nem jelentek meg a "haszontalan" válaszok.
2008. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!!

Én örülnék a legjobban,ha még nem kellene hozzátáplálnom,de másfél hónapja küzdünk 1-2 óránkénti evéssel/éjjel 2-3szor kel/nagyon kicsi a sulygyarapodása+vérszegény is a picikém.Igy nincs más megoldás.

2008. aug. 26. 06:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!