Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom 23-án múlt 3 hónapos...

Kislányom 23-án múlt 3 hónapos, eddig csak anyatejet kapott (van is, elég is) délután meg szeretném kínálni egy pici almalével (lereszelt alma leve), lehet ezt már ilyenkor? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az "öregek" szerint lehet, miért ne lehetne, "Te is kaptál, nem lett tőle semmi bajod", a neten viszont azt olvastam, hogy inkább ne, 6 hós koráig anyatej, ha van....! Akkor most???
2010. aug. 31. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
én nem adnék, főleg, hogy van elég tejed.
2010. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
A ányomnak adtam 3 hónap után gyümit,de kevés volt a tej....Ö tápit is kapott.A fiammal van elég tej,nála 4,5 hósan kezdtem el a gyümiket és a répát adni.....
2010. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

én sem adnék neki...

minek?

hat hónapos koráig bőven elég neki az anyataj, almát ehet a következő 80 évben, anyatejet meg csak most!

aki meg azt mondja hogy semmi baja nem lett tőle, az valószínűleg nem tudott szoptatni, amivel persze semmi gond, nyilván más a helyzet, ha nincs elég tejed. De ha van? Felesleges.

2010. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha van elég tejed, 6 hónapos koráig csak szoptasd. Ráérsz még utána is hozzászoktatni az egyéb kajákhoz. Neki is van még egy egész élet utána, hogy hozzászokjon más kajákhoz. Az anyatej viszont az első 6 hónapban nagyon fontos.
2010. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

NEkem volt elég tejem mégis adtam, orvosunk tanácsára. Az első alma préselt levével elmúlt a hasfájása is. Aztán jött az alma püré és 4 hónapos korától a főzik. 1.5 évig szopizott, most olyan szép nagy /nem kövér/ baba, hogy 2 helyett ovisnak nézik:-) Egyszer volt eddig beteg /náthás/. Persze ez lehet alkati kérdés. Nem válogatós, mindent megeszik, ami sok, sokéig kizárólag szoptatott babáról nem mondható el.

Hallgass a szívedre, ne ránk vagy az öregekre ;-)

2010. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anyatej neki a legjobb. Ha van eleg, akkor meg boven raer mast kostolni. Igen, en is 3 honaposan mar olyanokat ettem, amire most azt mondjak, hogy inkabb ne. De en inkabb elhiszem azt, amit ma ajanlanak. Az almale raadasul fogja a pocakot, nehogy a vegen szorulas legyen belole.
2010. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat, csak gondoltam adok egy kis más ízt,de akkor még várunk vele egy kicsit!
2010. aug. 31. 14:22
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Az én babám is 3 hónapos, csak anyatejes.Én is szeretnék neki adni, kb 2 hét múlva gyümilevet, meg almát barackot.Szépen lassan.Amellet ugyanúgy kapja a tejet, nem hiszem, hogy baja lenne egy kis más íztől??Szerintem kipróbálhatod nyugodtan.
2010. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bírd ki azt a 3 hónapot.Ő nem igényel más ízt,mivel azt sem tudja,h van olyan.A legjobb az anyatej,ha van elég,inkább örülj neki,és csak szoptasd.
2010. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Szia!A nagylányomnak én is 3 hónaposan kezdtem az almát.Nagyon sokat bukott és a doki javasolta.Nem lett tőle semmi baja. 6-7 hósan már a szalonnát kapartuk neki kenyérre4Ja és 2.5 éves koráig szopizott!:)2 évesen volt,hogy egésznap csak anyatejet evett.Most van egy2,5 hónapos kislányom és elfogom kezdeni nála is.:)
2010. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!