Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyöngyösi kórházban cumiztat...

A gyöngyösi kórházban cumiztatják az újszülötteket szoptatások között?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Cumizni nem cumiztatják, mi 3 hónaposak vagyunk, és vittem be magammal cumit, de nem lehetett használni. Viszont cukros vízzel itatják őket cumisüvegből, ha esetleg erre gondoltál.
2008. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok bene, hogyha szólsz a nővérkenke, hogy a te babádat ne itassák/én is szóltam bp-en/ akkor nem fogják.Engem le is bsztak, hogy ott ellenzik ezt, de inkább jobb megelőzni. Én császáros voltam de másnap reggetltőle stig nálam volt a baba végig és sokat volt cicin, amikor mentünk haza már hízott, tehát már ott beindúlt a tejci is. Tényleg ne hagyd, hogy itassák max vízzel/vagy ha nagyon soványka akkor muszály nekik itatni, hogy összekapja magát de csak KANÁLLAL!!!ha nem akarják akkor csináld te/nagyon sok baba ellustúlt a közvetlen környezetemben és nem is szopizott már 1 hónaposan se.
2008. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tartottam tőle, hogy ott is cukros vízzel itatják őket :(( Akkor inkább választom a rooming-in-t, ha lehet és lesz még hely, hogy egyből mellettem legyen a szobában a baba. Eddig hezitáltam, mert azt mondták, jobb, ha a kismama kialussza magát az első éjszaka, és nincs ott a baba. De inkább nem alszok, csak ne tömjék cumiból, és tudjon szopni. Köszönöm a válaszokat!!
2008. dec. 22. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom már csak rooming szoba van! Ha esetleg császároznak akkor nem!
2009. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!