Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kecskeméten mikor és ki...

Kecskeméten mikor és ki tekintheti meg az újszülötteket? Csak üvegfalon keresztül, vagy ki is hozza a nővérke?

Figyelt kérdés

Bármelyik babát meg lehet így nézni? Ki foghatja meg?

(gonosz, önző, gátlástalan emberektől szeretném biztonságban tudni a babámat) Nem vagyok paranoiás, csak sajnos okom van az aggódásra.


2009. márc. 22. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nemrég szültem Kecskeméten, babamama szobában voltam, ahol reggel 6től este fél 10ig velem volt a baba. Innen a szobából nem lehetett kivinni /elvileg, de hát nem is vittük ki, mondjuk volt, aki kivitte megmutatni/ és elvileg a látogatók sem mehettek be. Ha a szobatársaiddal ezt meg tudod beszélni, hogy a látogatókat a folyosón fogadják /ami mondjuk a 4 vagy 2 ágyas szobában lehetséges/ akkor ngyon jó ez a szoba. Mindenképpen ajánlom!!! A többi síma szobában 3 óránként hozzák le a babád, fél órát kapsz. Akár éhes, akár nem, akkor ehet, ha éhes marad tápszerezik /hiába kérdezik meg szülés után, hogy milyen pótlást kérsz.../. Ha a baba még nem végzett, viszik. Volt akinek lehúzták a ciciről a gyerek meg persze üvöltött. Hálát adok, hogy volt annyi eszem, hogy ebbe a szobába kértem magam, midenképpen ajánlom. Síma szobában szerintem kb 5% esélyem lett volna arra, hogy a babám még most, 4 hósan is szopizik. BAbamamában viszont pelenkázni is megtanulsz, öltöztetni, büfiztetni, nappal együtt alhattok, sőt Apuka is megfoghatja /kézfertőtlenítőztem, majd a szobaajtóban odaadtam neki néhány percre, hát ezt kár lenne nem megadni nekik!!!!/

Amúgy egész nap az újszülött osztályon van, ha síma szobában laksz. Ez eleve gáz, mert 8 személyes, sok a koszos kisebbségi, és a látogatók folyton bent vannak /kivéve az etetési időt/. Napi 1szer, vlmkor 4 óra körül lehet megnézni az újszülötten a babákat. Mindneki gyülekezik az ajtó előtt és sorba, üvegen át meg lehet nézni őket. Odaviszik, mondják a nevüket, majd kb 15 mp után visszaviszik. Oda be látogató nem mehet, nem foghatja meg.

Ha bármi kérdésed van, vagy szeretnél bővebben hallani az osztályról, szívesen mesélek, de nem itt. Írj privátban:-)

2009. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia,igen ki lehet kérni ,de csak az üvegfalon keresztül mutatják meg! Nekem a páromat szülés után azért beengedték-császáros voltam-az üvegfalon belülre is,és akkor megfoghatta,meg fényképezhette,de azután csak üvegfalon át lehetett nézni!Ne aggódj,biztonságban lesz a babád,még te sem mehetsz be majd:)Csak amikor elviszitek haza a kicsit!Könnyű szülést kívánok:)
2009. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, és azt is hogy nem nevettetek ki és írtatok. Megnyugodtam egy picit, az Első Válaszoló tanácsát megfogadom, és megpróbálom én is a baba-mama szobát kérni, valóban sokkal emberibb így leírva is. Mégegyszer köszönöm!
2009. márc. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!