Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki szoptatja a két éves...

Van aki szoptatja a két éves gyermekét?

Figyelt kérdés
ez baj?
2010. szept. 23. 19:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
48%
oké.Én nem vitatkoztam,egyszerűen nem tartom jónak,és most sem.de kaptam egy normális választ,érvelést.
2010. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
73%
Azért írtam, hogy mindenkinek a maga döntése :))) Ha neked nem tetszik, úgyse fogod csinálni, akinek meg igen, az hadd tegye a másik oldal kritizálása nélkül :) Tudod a gyereknevelés nem arról szól, hogy vannak fekete és fehér dolgok, mindenki a maga és a babája habitusának megfelelő módszereket használjon, akkor minden rendben lesz, mindketten nyugodtak és elégedettek lesznek. Minden jót!
2010. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok vitatkozni anyukákkal szakmai dolgokon, csupán akkor annyit füznék hozzá, hogy kérdezzék meg az óvónőt, hány gyerek maszturbál 3 évesen? A szexualis fejlődés is egy folyamat, nem kell egyből rosszra gondolni! Vagy felháborodni.:)
2010. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!