Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a gyermekem elkondolkodik?

Baj ha a gyermekem elkondolkodik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt olvastam a neten, ha nez a semmibe vagy mintha elgondolkodna akkor lehet epilepszia. Es megmondom oszinten most nagyon megijedtem.

A kisfiam 16 honapos, de van tenyleg, h elgondolkodik, es nez a semmibe, de csak akkor csinalja, amikor benne ul az eteto szekbe es eszunk. Nagyon lassan eszunk egyebkent, csendbe, nincs semmi zavartsag... Van, h 20 - 30 perig is eszik. Es ezeket a semmibe nezeseket csinalja kb 2-3x van amikor nem, de van amikor igen, es olyan 3-4 masodpercre.


Kerlek, mondjatok, h en vagyok h.lye es tul aggodom. Nagyon felek. Inkabb ne olvastam volna semmit.....


Koszonom...



2022. aug. 14. 20:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9,10# koszonom szepen, h irtatok csajok. Ezzel, h mas gyermek is csinalja, es minden rendben van, nagyon megnyugtat.
2022. aug. 14. 21:39
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

Mi nyugtat meg azon, hogy más gyerekének nincs baja? Elég hulye hozzáállás.. Ez a te gyerekedet nem befolyasolja.

De egyébként miért ne gondolkozhatna el..

2022. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, 2,5 éves a fiam és úgy áll az etetőszéke, hogy kilát az ablakon a fákra. Rengetegszer elbambult az elmúlt 2 évben, nézi ahogy fújja a fákat a szél,vagy gondolkodik (gondolom én), van, hogy 2-3 percig néz ki az ablakon, még csak nem is pislog. Sose jutott még eszembe ez gond lenne. Ha viccesen szólok neki egyen, azonnal kapcsol és vigyorogva folytatja az étkezést.
2022. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Már nem azért, de miniroham ide vagy oda, szerintetek reális, hogy csak az etetőszékben, evés közben epilepsziás a gyerek? Gondolkodjunk már egy kicsit, emberek...
2022. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

14.

+ ki is van a gyerek vizsgálva és a vizsgálatok szerint _semmi baja_, csak erre most az anyuka olvasott valamit és paranoidkodik...

2022. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

14-es, gondolkodni?

Túlzott elvárásaid vannak a gyk népétől!

:-))))

2022. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igy ahogy mondod. Az itthonlet nehanelveszi az ember eszet...
2022. aug. 15. 08:17
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!