Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a gyermekem elkondolkodik?

Baj ha a gyermekem elkondolkodik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt olvastam a neten, ha nez a semmibe vagy mintha elgondolkodna akkor lehet epilepszia. Es megmondom oszinten most nagyon megijedtem.

A kisfiam 16 honapos, de van tenyleg, h elgondolkodik, es nez a semmibe, de csak akkor csinalja, amikor benne ul az eteto szekbe es eszunk. Nagyon lassan eszunk egyebkent, csendbe, nincs semmi zavartsag... Van, h 20 - 30 perig is eszik. Es ezeket a semmibe nezeseket csinalja kb 2-3x van amikor nem, de van amikor igen, es olyan 3-4 masodpercre.


Kerlek, mondjatok, h en vagyok h.lye es tul aggodom. Nagyon felek. Inkabb ne olvastam volna semmit.....


Koszonom...



2022. aug. 14. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha akkor megsimogatod pl,reagál azonnal? Vagy tartja a bambulást? Ezt figyeld meg!
2022. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

A miniroham nem marad abba egy simitől. A bambulás viszont igen. Próbáld ki.


Addig felelőtlenség bármit is írni.

2022. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Túlgondolod.
2022. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
3! Nem biztos. Egy miniroham pont ilyen. Ki kell próbálni, kimozdítható e belőle.
2022. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, meg hulyesegbol ele teszem a fejem (mintha jatszanak), es ha elhuzom kovet a szemevel mosolyog es visszajon. Tehat nekem teljesen ugy tunik, h tudataban van. Bar volt mar ugy, h megkuckoltam az arcat, es nem reagalt vagy 3 masodpercig, de mikor a szajaba raktam kozbe a kiskanalat azert evett. Es aztan nezett csak ram.


H ha baj lenne, akkor kancsizna vagy felakadna a szeme? Vagy tebyleg csak eleg, h elbambul?

2022. aug. 14. 20:46
 6/17 anonim ***** válasza:
15%

Esetleg még az autizmus jeleit is olvasd át.

Aztán jöhet valami durvább, mondjuk a leukémia.

Mert hát mit ér az élet rettegés nélkül?!

2022. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Elég,hogy elbambul. Nem kell hozzá semmi.

Videózd le,és mutasd meg a gyerekorvosnak,ha továbbra is sűrűn előfordul.

Esetleg elküldi eeg-re. Az nem fáj,csak telepakolják a fejét érzékelőkkel és aludnia kell.

2022. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7# mi mar voltunk 2x eegn, es ultrahangon is. A kisfiam figyelve volt neurologusnal 1 evig, mivel enyhe hipotoniaja volt. Mivel mikor pici volt, forgatta a szemet elalvasnal es inkabb csinaltak neki eegt. Mindig minden rendben volt.


De mondjuk ezt az elbambulast mindig normalisnak gondoltam, hisz en is csinalom, a ferjem is.... Mindenki. De viszont elem kerult egy cikk es most a miatt negijedtem.

2022. aug. 14. 20:56
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Én még ilyenről nem hallottam, pedig mindkét gyerekem csinálta ezt. A nagy már 3 éves, már csak nagyon ritkán csinálja, szinte egyáltalán nem. Semmi gond nem volt velük, egyik sem mutatott semmi jelet arra, hogy epilepsziás lenne. Arra sem, hogy autista. A nagynál mondjuk SNI-t állapítottak meg, de nagyon nem valószínű, hogy lenne köze hozzá. És már úgy néz ki, kinőtte.
2022. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom is csinálta ezt, szintén az etetőszékbe, hát az első alkalommal konkrétan bepánikoltam.

De pár hónap alatt kinőtte, és mára már makk egészséges iskolás kiscsajszi lett belőle

2022. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!