Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a baba csak üveges...

Baj ha a baba csak üveges bébiételt kap?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy kétségbe vagyok esve, mert a doktornéni már egy hónapja fújja, hogy főzelék-főzelék a gyereknek.

Próbáltam egy pár üveges bébiételt: sárgarépa, cukkini, stb.............kudarcba fulladt.

Két hete én főzögetek. A paradicsomos burgonyán kívül semmit nem evett meg a Kislányom.

Tegnap már zokogtam, miután előző este két órán keresztül céklát főztem, turmixoltam, fagyasztottam. Mondanom sem kell csatatér volt a konyha.

Tegnap délben adtam Neki belőle. Úgy öklendezett, hogy a pánik lett rajtam úrrá, azt se tudtam mit csináljak vele.

Se sóska, se répa, se saláta, se sütőtök, se semmi. De még gyümölcs sem.......csak az alma és a barack.

Férjemmel tegnap úgy határoztunk, hogy anyagi szempontból is olcsóbb (mégha kidobásra kerül akkor is) az üveges bébiétel.

Elítélendő, hogy így gondolkodunk?


2010. szept. 23. 08:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz ...

Hagyd egy darabig békén a házikoszttal, egye az üvegeset, ha azt szereti. Pár hét múlva próbálkozz újra, lehet, hogy akkor szivesen fogadja majd a Te főztödet is!

2010. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A rászokásról csak annyi, hogy a barátnőm szinte csak üveges kaját adott a babájának, ennek az lett a vége, hogy pár hónap múlva már egy bébikaját sem fogadott el, csak a házi koszt kellett neki. Valószínű beleunt a műízbe. Úgyhogy nyugi, nem fog rászokni.
2010. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!