Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor, ha a baba csak...

Mi van akkor, ha a baba csak üveges bébiételt kap?

Figyelt kérdés

Amit én csinálok azt nem fogadja el:(

Persze nem adom fel.


2010. szept. 2. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi,azt fogja enni.de ne add fel,mert egy időben az én fiam sem ette meg,amit én főztem,teljesen el voltam keseredve.de valamit ennie kellett.aztán rájöttem,hogy egy pici só kell az ételébe,akármennyire is só ellenes vagyok.így már megeszi.
2010. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a kisfiammal (talán egy kicsit lustaságból is) sok bébiételt etettem, pedig kezdetben főztem neki. Aztán úgy rászokott, hogy 18hós (!) koráig semmi mást nem volt hajlandó megenni, sem megkóstolni. Próbáltunk trükközni is, a kürült üvegbe kapta a hazait, de nem lehetett átverni. Aztán később rájött, hogy az sem rossz. Most 4éves és gyönyörű nagyfiú. Marha költséges volt, kb 1000ft-ba került egy napi kajája. :)

a kislányomnak ezért egyáltalán nem adok. De semmi baja nem lesz tőle, valóban egyszerűbb mint a főzéssel pepecselni, de az enyém állatira megszokta. Okosodtam és most nem követem el ezt a hibát. :)))))))

2010. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
az van, hogy nehezebben fogod tudni rászoktatni a saját kajátokra. Ha egy egy éves baba már ugyanazt eszi, amit a szülők, a tiédnek 2 évesen is veheted az üveges bébiételt, mert csak azt fogja megenni. Ha szerencséd van úgy jársz, ahogyan az első mondta. Ha nincs szerencséd, akkor komoly pénzeket fogsz feleslegesen kidobni az ablakon. Én nem adnám fel a helyedben, próbálkozz más ízesítéssel, készítsd mindíg máshogy a kaját. Jó kísérletezgetést.
2010. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen semibaj.Nálunk is ez volt.Kb 13-14 hós koráig csak az üvegeset ette meg.Nem bántam,mert örültem,hogy evett.

Aztán gyakorlatilag egyik napról a másikra már nem ette meg egyiket sem,még a kedvencét sem, akkor jöttem én. Azóta az én főztömet eszi,ugyanazt amit mi is eszünk.

2010. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez mekkora ökörség, hogy majd nem fogadja el a házi kaját.

3 gyerekem van, üvegeset evett mindegyik, majd amikor én gondoltam, zökkenőmentesen álltak át házi kajára. Nagyon jó étvágya van mindegyiknek.

Drága, de nagyon kényelmes megoldás...

2010. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 3. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!