Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arrol ha valaki...

Mit gondoltok arrol ha valaki megeszi a bebietelt, ha a baba otthagyja, vagy mar eleget evett?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Egy bébiételt max. 48 órán belül el kell fogyasztani, ha felbontottad. Volt olyan, hogy két nap alatt sem ette meg a kisfiam az egész üvegnyit, és ha olyan volt, ami nekem is ízlett (gesztenye-alma csirkével, vagy paradicsomos burgonya, vagy valami ilyesmi, aminek még íze is van), akkor én kikanalaztam azt a pár falatot.
2010. okt. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érted?Szerintem nincs abban semmi rossz ha valaki megeszi azt azt 1-2 kanál kaját amit meghagy a baba.Én pl a bébiételt nem eszem meg(elég semmilyen az ize),de ha pl ha gyümölcsből marad akkor azt megeszem,mivel úgyis frisset kap legközelebb.
2010. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azert erdekel, mert en szinte mindig megeszem a hazilag keszitett b ebietelt, es kivancsi voltam hogy ez masoknal hogy van, meg pl. az anyosom meg nem enne!
2010. okt. 1. 07:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! MOndok még durvábbat :-))) Én még meg is kóstolom, mielőtt odaadom a babámnak, nincs-e valami baja... Viccen kívül: Én is megeszem, ha másnap is megmarad, pl. a gyümölcsösek nagyon finomak. Aminek nagyon borzalmas az íze, azt a fiamnak sem adom oda. Ennyi. MInden jót Nektek!
2010. okt. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Edd meg nyugodtan, bajod nem lesz töle, DE!! ara figyelj, hogy ez neked plussz kalória, és az ilyen pár falatoktól könnyen elhizhatsz, ha hajlamos vagy rá! Vagy hagyd ott, vagy egyél a szokott kajádból ennyivel kevesebbet.
2010. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is mindig megeszem a maradékot, mert másnap frissen főzök/sütök neki újat úgyis. egy-egy falatokat meg feleslegesnek tartanám eltenni.
2010. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! A férjem külön várja a gyümölcsmaradékokat :) Ugyhogy ha itton van ő eszi meg ami marad, ha viszon nincs akkor én eszem meg. Szerintem nincs azzal baj. Van, hogy gyümölcsösböl direkt többet csinálok és akkor az az én kajám is. Olyan jokat lehet összehozni.

Tegnap pl babakekszet sütöttem és mire a második adag kisült én már az elsőböl egész jol bekajáltam. (tornázhattam este :) )

2010. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Leirnad a babakeksz receptjet, ha van idod... Koszi
2010. okt. 1. 09:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi nem ettünk bele soha egyikbe sem, de nem azért mert bajnak tartjuk, hanem mert sem én sem a férjem nem kívántuk ezeket az üveges pépes cuccokat.
2010. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöket mindig megettem, a főzelékeket nem, mert azok nekem nem ízlettek.
2010. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!