Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol ehet a baba azt amit...

Mikortol ehet a baba azt amit a csalad?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a megszokott etelekre, mint !

Krumplisteszta

Bolognai spagetti

Porkolt

Stb tarsai


2022. máj. 26. 08:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi BLW-ztunk a kisfiammal hat hónapos korától kezdve (nem volt pure es nem követtünk táblázatot, hanem hagytuk, h a felkínált ételekbol maga ismerkedjen es egyen). Ez azt jelentette, hogy amit mi főztünk magunknak azt baba kompatibilisen készítettük (semmi cukor, mez vagy egyéb édesítőszer, sem tul sok so) es ugyanazt ette reggelire, ebédre, vacsorára, bar az evés nyilván hat honaposan még túlzás, inkább azt mondom, h fel volt neki kínálva a lehetőség. Az elejen, amikor mi kezdtük, nyár volt, igy nagyon sok friss zöldséget es gyümölcsöt kóstolt.
2022. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyi kimaradt, hogy gondolom ez attol is függ, hogy elotte evett-e darabosat a baba vagy sem. Az általad felsorolt ételek szerintem mind elkészíthetők ugy, h o is éhesen belőlük, bar nem tudom, mennyi idős a gyermeked. A pörköltbol eheti a nokedlit / tésztát es a hust is fel lehet “szakszerűen” vágni neki. A bolognai szószt, ha nem bolti, hanem te készíted cukor nelkul, az is simán ehető, kisfiam nagyon szerette a tésztákat is. Krumplis tészta is teljesen ok. Persze ez attol is függ, ha főzöl, akkor alapból mennyi sot használsz, en nem vagy csak minimálisan sozok a kisfiam miatt
2022. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok :) a kislanyom 9 honapos mult!
2022. máj. 29. 06:11
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!