Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni egy most...

Mit lehet csinálni egy most 14 hónapos babával rossz időben Debrecenben?

Figyelt kérdés
A játszóházhoz még kicsi,idebent meg nem bírok vele.Semmi nem jó,csak mászik rám és nyűgösködik.Ha nem esik,azonnal megyünk le,de nem tudom,mi lesz,ha nem tudunk ennyit lent lenni.Hová lehetne vele menni?
2010. szept. 17. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Babaklubba. :) A Kishegyesin van egy, ingyenes, csütörtök délelőttönként 10-12-ig jártunk, 1-1,5 éves babák voltak. Nagyon élveztük, de utána jött a jó idő és már kinőttük. Nézz szét a környéketeken hogy van-e ilyesmi. Mi a klubban nagyon jó társaság lettünk, azóta is tartjuk a kapcsolatot és utána össze is jártunk. Hol egyikőnknél, hol másikunknál gyűltünk 4-5-en és így még ha konkrétan nem is mi mentünk, de megvolt a változatosság, a társaság és nem kettesben kínlódtunk itthon a rossz idő miatt. :) Hétvégente babaúszásra lehet menni a Gyógyfürdőbe esetleg.
2010. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
őt még biztos minden nagyon érdekli! Lehet, hogy ez furán hangzik, de tegyetek egy sétát a Fórumban! Ott minden csillog-villog, szines biztosan le fogja magát fárasztani!
2010. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is valami babaklub félére gondoltam.A Fórumban voltunk,alapvetően egynek nem rossz,de vmi "babásabbat" ötletre jobban vevő lennék.
2010. szept. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!