Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának a figyelmét...

2 hónapos babának a figyelmét hogyan tudnám lekötni még? Van neki játszószőnyege, zenélőkéje és a csörgőt is rázogatom neki, de nem elég.

Figyelt kérdés
Max 40 percig tudom lekötni a figyelmét. Utána elkezd hisztizni h vegyem fel. Nem akarom egész nap cipelni mert sajnos nincs segítségem napközben.
2010. szept. 16. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia, én mindig a köv. csináltam: reggel megszoptattam, tisztába tettem stb...utánna magamat is "rendbe tettem" ilyenkor a székében kivittem a fürdőbe és nézegette, hogy mit csinálok. Néha énekeltem neki vagy csak meséltem erről-arról. De közben hagytam, és nem folyton szórakoztattam. Természetesen egy idő után elunta magát, akkor kicsit kivettem, ölelgettem, tükröt néztünk, sétálgattunk stb...

Amikor megint okés volt, visszatettem mondjuk a hordozójába és jött velem a konyhába. Ott feltettem az asztalra és addig mosogatta, főztem, söpörtem.

Ha éppen porszívózatam, akkor vittem a szobába és ha hideg volt, jól bebugyoláltam, kinyitottam az erkélyt és törölgettem, porszívóztam.

Viszont ilyen kicsiként nem tudnak sokáig fent lenni, ezért ez nem okozott gondot, hiszen olyan rövid időre kellett Őt lekötni.

A lényeg, hogy ne várd meg mígy sírni kezd, hanem hamarabb vedd magadhoz, azután megint leteheted. Ha mindig máshol vagytok, mást csinálsz, Ő sem unja el magát egyhamar.

remélem segített.

2010. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
14:02-es vagyok. válaszolnám az illetőnek, hogy nem kell egyből leminősíteni másnak a véleményét. a védőnő semmi rosszat nem mondott, mivel a babám hason alszik, tehát nem látja alvás időben a játékokat.
2010. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!