Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy türelmesebb...

Mit tegyek hogy türelmesebb legyek?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem hogy nincs elég türelmem a két gyerekemhez( a nagy már ovis a kicsi 11 hónapos) Ilyenkor nagyon utálom magam és úgy érzem rossz anya vagyok. Másis van így vele?
2010. szept. 10. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. :) És nem tudsz mit tenni, legalábbis Én akárhányszor megfogadom, hogy na ma türelmes leszek, és nem fognak kiakasztani, hát sosem sikerül. :-((
2010. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

A "nagy"obbik zsivány 17 hónapos,kicsi Manó 4 hónapos lesz.

Sajnos Én is néha kiakadok magamon,amikor érzem,hogy úgy szóltam (Általában a nagyobbhoz)ahogy nem kellett volna.Semmi drasztikusra ne gondoljatok!!!

Ilyenkor nagy levegő,ököl beszorít,és figyelmeztetés magamnak,hogy -Hahó,ők még picik.

És máris megy minden mintha mi sem történt volna.

Néha mikor lefekszem aludni,Én is elgondolkodom rajta,vajon jó anyja vagyok e a gyerekeinknek?

De amíg számítanak rám,és érzem hogy szeretnek,addig úgy gondolom igen.

És az,hogy türelmetlenek tudunk lenni velük szemben,szerintem IGENIS néha belefér.

Hisz valljuk be,nem csak a gyerekeink körül forgunk egész nap,hanem mellette a háztartás is ott van.

Amit minekünk kell megcsinálni.

És az ember néha elfáradhat,ilyenkor kipihenetlenek vagyunk,ezáltal türelmetlenebbek.

A rossz anya meg nem ebben(néha türelmetlenségben,és nem most fog megmutatkozni.

Szerintem.

2010. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De jó, hogy megtaláltam a kérdésedet! Én éppen tegnap sírtam utoljára e miatt. Sokszor érzem úgy, hogy totál elrontottam valamit, biztosan azért viselkedik a 4 évesem ilyen idétlenül, a kicsi pedig, -5 hónapos- újabban csak kézben van el. Én is néha legszívesebben úgy érzem feladnám.

Aztán persze átlendülök a holtponton és észreveszem a jó dolgokat is.

2010. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!