Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tartjátok a babakocsit,...

Hol tartjátok a babakocsit, amikor nem használjátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 20:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Széles előszobánk van,én ott tartom.
2010. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Talan osszecsukva jobban elfernetek tole, vagy egy szobaban, ahol keveset tartozkodtok.

Nekunk a nappaliban van hely.

2010. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Takard le esővédővel, én úgy szoktam, így nem porolódik a garázsban.
2010. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a helyzet, az előszobában van. folyton kerülgetjük, de mi még építkezünk-felújítunk, megszoktuk, hogy valahol mindig van egy-egy bútorkupac, szobanövény, bedobozolt könyvek... a garázs nálam nem jött be, tiszta kosz volt a kocsi és télen nagyon hideg is, ahhoz, hogy belefektessem a babát.
2010. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
kedves 20:47-es, nincs alternatíva és összecsukva tarjuk, kinyitva meg sem lehet tőle mozdulni. Ez van, kicsi a lakás.
2010. szept. 9. 21:21
 16/21 anonim ***** válasza:
A bejárati teraszunk beépített, így külön helységnek is számít. Ott tartjuk a babakocsikat.
2010. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az előszobában van (panellakás). Én a gardróbajtót nem tudom tőle kinyitni, csak ha odébbtolom, de már megszoktam. Ha takarítok, akkor összecsukom, és addig berakom a gardróbba, de egyébként mindig elöl van, mert minden nap használjuk, és lusta vagyok nyitogatni-csukogatni, inkább kerülgetem.
2010. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
babakocsitároló/biciklitároló és mindig letakarjuk egy pléddel hogy ne porosodjon
2010. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig a folyosón volt a szekrénysor és a szennyestartó között. Most átrendeztük a lakást, a folyosóból lett étkező, a szennyes is kikerült onnan és a babakocsi is, hogy oda férjen az asztal és a hűtő... ja meg persze a szekrényt is kicipeltük... no de a lényeg: a babakocsi bekerült a gyerekszobába az ajtó mögé. Mondjuk az esős, havas idő után oda betenni... nem is tudom, de egyelőre nincs jobb ötletem.
2010. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem emelhető kia mózes, vagy a sport rész a vázról?Mert én csak azt fogom behozni, a vázat kinthagyom letakarva.
2010. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!