Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körül hogyan használjátok...

2 év körül hogyan használjátok a babakocsit, mennyire tud mellettetek sétálni a gyereketek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hi!


Unokaöcsim másféléves kb, legtöbbször motorozik azon a minijárgányon, babakocsin én ritkán látom...nagy a gyerek és le kell vezetni a fölös energiáit:)

2010. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Motoron bírja 1,5-2 órán át. Csak sokszor nem arra akar jönni. Kocsiban nem marad meg, sétálni lusta (max 10-15 perc)
2010. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kisfiam 22 hónapos,mindig motorral megyünk mindenhová ,kivéve reggel,mert akkor sietünk a tesóval az oviba.

Mindig visszük a babakocsit is magunkkal,hátha elfárad.

Ha nem motorozik,akkor tolja a babakocsit.

Már kevesebb időt vagyunk kint,gondolom ezért nem fárad el annyira,vagy már többet bír,nem tudom

Ha elkezdjük a bölcsit ,el is adom a babakocsinkatvv

2010. szept. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is max.10-15 percet sétált 2 évesen. Motorozni szeret de csak itthon szóval nekünk esélytelen volt hogy mondjuk boltba azzal menjünk, mert sose arra ment amerre kellett volna, autók alá akart kanyarodni stb.

De ő szereti a babakocsizást, már majdnem 3 éves és még mindig szeret beleülni...

2010. szept. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 2 évesen teljesen elhagyta a babakocsit.mikor vittük is én csak a kocsit toltam.A lányom szaladgált......
2010. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
az én lányom 15 hónapos és már legalább 3 hónapja nem használjuk!egyébként én rosszul vagyok attól amikor nagy gyereket látok babakocsiba vagy cumival a szájában!ha tud már menni rendesen akkor minek tologatni?tudom hogy sokkal macerásabb és lassabb de akkor előbb indulok el!
2010. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22 hónapos, 5 napja motorozik (de már úgy, hogy szaladni kell utána).A babakocsit bevásárláskor (leginkább piac, de boltba is előfordul, hogy azzal megyünk) még mindig használjuk. Kényelmesebb, mert a heti egy piacozás során minimum 4-5 szatyor megtelik, s van mire akasztani, s a fiam után sem kell közben szaladni. Máshogy egyelőre kivitelezhetetlennek tartom.(Cumi nincs a szájában, ő ha elfárad, az ujját szopizza. Ez van.) Egyébként viszonylag sokat hajlandó gyalogolni (20 perc), ha tudja, hogy végül láthat valami hő áhított dolgot (pl. busz, villamos, ninósautó) vagy közben van idő kavicsokat gyűjteni.
2010. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

21 hónapos a fiam, használjuk, pl. ha piacozunk (az még nekem is sok, nemhogy neki), vagy ha a zöldségesbe megyünk, ami gyalog kb 15 perc. Oda még csak-csak eljön, de vissza tuti nem, az meg, hogy a szatyrokat meg őt is cipeljem, az kizárt...aztán van, hogy ő tolja a kocsiját és sétál. Motorozik is, sőt már a bicikli pedálján is hajt 3-4-et.

És egyesek még cumizni is láthatják a babakocsiban, ha épp úton vagyunk és jön az alvásidő, akkor megkapja a dudiját és szépen elalszik (ez mondjuk nagyon ritka).

2010. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! És mennyire sétálnak mellettetek, mikor a babakocsiból kiveszitek őket? mert az én kismanóm is imádja tolni a babakocsit, de ha lát valami érdekeset elszalad, nem akarja fogni a kezem és mostanában mintha nem is hallana (hiába szólok utána, azt élvezi, hogy elszaladhat) :(
2010. szept. 7. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!