Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Furdobugyi es uszoruha, ti...

Furdobugyi es uszoruha, ti hogyan hasznaljatok?

Figyelt kérdés

Uszoruha: Ez ala kell eldobhato uszopelust tenni? Vagy ti hogyan hasznlajatok?

[link]


Furdobugyi: Ez ala kell pelus vagy sem? Azt irja, hogy belelt de nem tudom kell-e ala huznom eldobhato uszopelust?

[link]


2011. jún. 23. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán látom ezeknél hogy milyen belülről.

De ha bugyi részénél belül van egy vastagabb plusz bélés, ahhoz nem kell pelus.

Ha csak egy anyagból áll, nincs bélés, vagyis olyan mint egy felnőtt fürdőruhája, akkor kell hozzá pelus.

Remélem érthető így.

2011. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék neki olyat mint az elsö-amugy is ez sztem nagyobbaknak valo...amugy ua. mint amit az elsö irt.
2011. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.
2011. jún. 23. 17:30
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekunk muszaly az uszoruha mert tengerpart mellett elunk es maskent nagyon leeg es ha naptejezem egyfolytaban akkor meg a homok raragad az egesz gyerekre, mert ugy nem fog ott allni amig a naptej felszivodik. Sot ki es be rohangal a vizbol. :) Nem eleg a naptej foleg ha ki meg be rohangal a vizbol. Ezert egyszerubb az UV szuros uszoruha es nem eg le. Keso delutan amikor mar nem tuz nagyon a nap vagy estenkent akkor a kibugyit adnam ra. Csak erdekelt, hogy kell-e ala pelus vayg mar van bennuk valami.

16 honapos a kisfiam.

2011. jún. 23. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja értem(irigyvagyok nagyon:)))


de én nem hiszek abban h egy ruha uv szűrős....inkább egy sima pólót adnék rá.

2011. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az úszóruha csak az 50 Faktoros UV védelmet szolgálja, nincs a nadrágban betét, kell hozzá pelenka.

Az úszónadrág nekem sem egyértelmű, nem látszik a belseje, de szerintem ez sem betétes, bár akár az is lehet. Meg kellene nézned személyesen.

Szerintem jó dolog ez az uv szűrős ruha, én is vettem a lányomnak, de még nem adtam rá, nem nagyon volt rá alkalom. Igaz, az turis, pár száz forint volt, de ugyanúgy 50 Faktoros, benne van a cimkében:)


Utolsónak!

"de én nem hiszek abban h egy ruha uv szűrős....inkább egy sima pólót adnék rá"- azt írod, hogy nem bízol a ruhák uv védelmében. Akkor eg polóban inkább bízol? Ezek a ruhák, spéci anyagból vannak, mint manapság annyi minden uv szűrős. Pl napernyő. Én itthon a teraszon nyugodtan ülhetek alatta délben, meg sem kap a nap.

2011. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!