Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tartjátok a babakocsit,...

Hol tartjátok a babakocsit, amikor nem használjátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Miért érdekel ?
2010. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi a nappaliban fogjuk tartani.
2010. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én a lakásban, vagy az autóban. Családi házban lakunk, az autó az udvarban áll. Azért tartom előszeretettel az autóban, mert dögnehéz, ráadásul lépcsőn is le kell cipelnem, így meg csak kiveszem a csomagtartóból.
2010. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert a miénk a konyha-előszobában van, a hűtő és a szennyeskosár mellett, és általában nem férek el tőle, ha takarítok, utálom és a bejárati ajtót sem lehet rendesen kinyitni tőle. Garázsban, nem kész emeleten gyorsan porolódna, nem szívesen tartom ott. Csak kíváncsi vagyok. Sózval, kedves első, hol tartod?
2010. szept. 9. 20:32
 5/21 anonim ***** válasza:
Én háztömbben lakom és van a földszinten babakocsi tároló! Ott van.De míg kicsi volt és sokat aludt a babakocsiban akkor fent volt a lakásban!!
2010. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én a garázsban tartom, és még nem vettem észre, hogy poros lenne, pedig másfél éve használom, nap, mint nap.
2010. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ja, kocsiban én is tartanám, de a párom dolgozni jár vele, és általában szerszámostáskákkal vagy számítógépekkel van tele a csomagtartó.
2010. szept. 9. 20:33
 8/21 A kérdező kommentje:
a mi garázsunk nagyon „szellős”
2010. szept. 9. 20:33
 9/21 anonim ***** válasza:
Bicikli babakocsitárolóban
2010. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Használaton kívüli fejőházban.
2010. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!