Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használjátok a babakocs...

Meddig használjátok a babakocsit, és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Mi még használjuk de nem mindig.Ha hosszabb sétákra megyünk visszük de ha csak a közelbe már nem,pedig napi többször is lemegyünk a kutyussal..15hósak múltunk..és egy ideje már jár
2009. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kislányom másfél éves. Már épp gondolkodtam, hogy elteszem. De mostanában kezdte, hogy nem hajlandó arra menni, amerre mondom. Na, amíg csak sétálunk, ez nem is baj, nekem mindegy, hogy merre megyünk. De haza sem akar jönni. Amikor meg elfárad, akkor hazáig kell cipelnem. 6 hónapos terhesen. Úgyhogy megfogadtam, hogy marad a babakocsis séta.

Amikor már tud a gyerek egyedül menni, sokan elteszik. Viszont kérdés az, hogy bírod-e idegekkel, hogy nem arra megy, amerre te szeretnéd, meg mennyire van közel a járdához az úttest. Ugyanis sok kisgyerek előszeretettel rohangál az úttesten. Ja, nálunk az is közel van. Úgyhogy a gyermek(ek), és a saját biztonságom érdekében szerintem mi még az idén télen is babakocsival sétálunk.

2009. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!