Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítitek el a céklát...

Hogyan készítitek el a céklát a babának?

Figyelt kérdés
6 hósak vagyunk,már eszi a kisfiam a tejpépet és a sütőtököt almával,a barack nem jött be,sehogysem.Van saját termesztésű cékla,most azt szeretném megkóstóltatni vele,de ötleteknek nagyon örülnék!
2010. szept. 8. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én egyszerűen megfőztem krumplival, parányi sót tettem bele és kész. önmagában én nem adtam céklát, nekem olyan töménynek tünt. De hallottam mástól, hogy sütőben sütik, állítólag úgy finomabb.
2010. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmosod, megszurkálod, becsomagolod egyenként alufóliába, és beteszed a sütőbe. Egy-másfél óra alatt kész. Szépen megpárolódik, az összes vitamin benne marad. Utána csak meghámozod, és főtt krumplival, almával, esetleg párolt husival (ha már adsz neki) turmixolod.
2010. szept. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtok,ez jól hangzik a fóliás módszer.Azért írhattok még recepteket!
2010. szept. 9. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
7-8 hónapos kortól a fóliás megsütés után főzeléket vagy levest is lehet csinálni belőle. Meghámozás után leturmixolod, felöntöd vízzel, vegetával ízesíted, majd natúr joghurt + liszt keverékével habarást csinálsz bele, majd kevés citromlével ízesíted. Levesnél több víz, főzeléknél kevesebb víz, több habarás. (Nagyon szeretjük, tök fincsi mind a kettő!)
2010. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!