Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítitek el a babának...

Hogyan készítitek el a babának? - búzapehely - zabpehely - rozspehely stb.

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezekből instant változatot vettem, így nem kellett főzni, hanem elég volt meleg vízzel elkeverni vagy egyenesen adhattam a gyümölcshöz is.
2011. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gyümölcsön kívül mihez lehet még tenni? És mindig főzni kell?

Én most pehely formában találtam őket. Ha pl. ledarálom por állagúra, úgy adhatom? Vagy mindenképpen főzve és utána turmixolva?

2011. szept. 15. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
sokkal jobban jársz, ha az elsőre halgatsz. Ha a normál reggelizőpelyhet vetted, azt pépesre kell főzni és utána turmixolni, de így sem biztos hogy mentes lesz az apró héjdarabkáktól (ez a terméktől függ). Azonban, ha bármilyen boltban (dm, rossmann, tesco, müller stb) a tápszeres polcról választasz babáknak vaó gabonapelyhet, azt csak meleg vízzel v anyatejjel vagy tápszerrel ki kell keverni és ha akarod ízesíteni, gyümölccsel pl, vagy uezt használhatod főzelék sűrítésére is, belekanalazod, elvkevered és kész, adhatod is.
2011. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a dm-ben vettem jó minüségü zabpelyhet, porrá turmixoltam és a port tettem a vízbe, aztán be mikróba egy kis idöre, figyelni kell nehogy túlforrjon és aztán adtam a gyümölcshöz, joghurthoz.
2011. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!