Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát vegyünk?

Milyen pelenkát vegyünk?

Figyelt kérdés
Eddig pelust használtunk de egyéves kisfiam nagyon sokat pisil éjszaka. Az elmúlt 5 éjjel reggelre nyakig pisis lett.:( Milyen pelust vegyek, hogy reggelre ne ázzon át a pelusa?
2010. szept. 8. 15:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Nem nagy rá az 5-ös pelus? Mert a 4-es már nekünk sem tud mindent felszívni, de attól tartok, hogy lógna 10 kg-os fiamon az 5-ös Pampers.
2010. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11 hónapos, kb 9,5-10 kilós fiam van, már hónapok óta dm babylove-ot veszek. Próbáld ki ;)
2010. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15.53-nak: nem nagy az ötös, pedig azt hittem, hogy az lesz. Tulajdonképpen kb. 2 cm különbség van hosszra a négyes és az ötös között (szélességre meg tök ugyanakkora), viszont sokkal-sokkal több pisit képes felszívni.
2010. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem a Pampers pelust, amikor éjjel átázott a 4-es, vettem 4+-ost, pár hónap után az is átázott, vettem 5-öst, és az teljesen jó volt. Az volt az utolsó méret, amit vennünk kellett. Szerintem próbáld ki az 5-öst, ha addig meg voltál elégedve a Pampers-szel
2010. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ajánlom, hogy próbáld ki a DM-es Babylove pelenkát :-)

Az én 11 hónapos, 9,7 kg-mos lányomra a Maxi (7-18kg-ig) méretet veszem. Nagyon sok pisit elbír, még soha nem volt vele balesetünk.

Remélem a Te babádnál is beválik :-)

2010. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Még annyit akartam írni az előbb (csak véletlen elküldtem), hogy én vettem 5ös Pampers-t a lányomra, de még nagynak találom!... így pihen még egy ideig a szekrényben ;-)

...pedig én is kedvelem a Pampers Aktiv baby pelenkáját, de a lányomnál csak nappali használatra alkalmas... sajnos a Pampers nálunk nem bírja az éjszakai kiképzést :-D

2010. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Pampers Premium! Sokkal jobb,mint az Activ Baby!
2010. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem vegyél 5-ös pampers-t.

2010. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mióta meg vannak az ikrek, BEBISH pelenkát használunk!

Amíg ettek éjjel is, akkor cseréltem 1-2x, de mióta átalusszák az estét, stabilan bírja reggelig!

Minden méretben van, és nem szorítja el a gyerek mellkasát - ami probléma szokott lenni az ismertebb pelenkáknál.

2011. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!