Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát vegyünk?...

Milyen pelenkát vegyünk? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
A 16hónapos lányunknak jelenleg a Pampers bugyipelenkáját vesszük, de nagyon sokszor azt csinálja, hogy letolja magának és ilyenkor kipisil belőle. Éjjel is ez történt:( Pont holnapra fog elfogyni, és ezért érdeklődnék, hogy milyet vegyünk, amit esetleg nem tud letolni. De mindenképpen bugyis kellene, mert a másikat már képtelenség ráadni. Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 9. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs amit ne tudna letolni szerintem hiszen a többit is le lehet.Kezd el a biliztetést ha nem tűri meg a pelust.
2011. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Minden pelust le fog tolni. Most épp ilyen periódusa van, rájött, hogy le tudja venni, tetszik neki, kész. Adjál rá bodyt, és pár nap alatt megfeledkezik a pelenkahúzogatásról.


Az meg, hogy letolja a pelust, messze nem a szobatisztaságra érettség jele...

2011. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét válaszban van valami! Ha nem bírja a pelenkát, lehet tényleg próbálkozni kellene a szobatisztasággal. Viszont szerintem se biztos, h ettől már megérett rá. Ezt te látod.

Én is body-t adnék rá, az alá nemigazán nyúlkálnak. Ahhoz meg szerintem vehetsz normál nadrágpelenkát is, tök mindegy mit takar a ruha. (Olcsóbb is többet is szív, de persze te tudod miért jobb nektek a bugyis.)

Amúgy ha kisebb méretet veszel a bugyipelenkából, akkor nem biztos, h letudja tolni. Én a 12kilós fiamra a tavalyról megmaradt 4es bugyipelenkát adtam most nyáron is. Holott már inkább 5ös méretű, mint 4+os. Mivel rugalmas, így ráment, csak nehéz volt felhúzni. Nem szorította egyáltalán. Próbálj olyan méretűt, aminek a végső súlyhatára a gyereked súlyával közel azonos. Szerintem azt max letépni tudja, letolni nem.

2011. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki beszél itt szoba tisztaságról????????Csak azért írtam a bilit hogy abba pisiljen és ne a szőnyegre, vagy ami alatta van,gondolom nem lehet valami jó állandóan pisit takarítani ha így is figyeled a babádat hová pisil akkor legyen kéznél bili és amikor látod hogy csurog ültesd rá.Különben is mi van azokkal a gyerekekkel akik már szobatiszták nappal 18 hónaposan és éjjel van csak pelus????Na gondolom csak kényszerből lettek azok.....
2011. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!