Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát vegyünk?

Milyen pelenkát vegyünk?

Figyelt kérdés
Eddig pelust használtunk de egyéves kisfiam nagyon sokat pisil éjszaka. Az elmúlt 5 éjjel reggelre nyakig pisis lett.:( Milyen pelust vegyek, hogy reggelre ne ázzon át a pelusa?
2010. szept. 8. 15:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem a pampers vált be,még sosem pisilt ki belőle.Sokan a liberóra esküsznek,ezt tényleg ki kell tapasztalni szerintem.
2010. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Eddig pelust használtatok és most milyen pelust vegyél? Bocs, de szerintem itt valami kimaradt. :)
2010. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Pempers vált be.
2010. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Babylove pelusból nekünk eddig nem folyt ki pisi (DM saját márkája), 14 órát is kibírt, igaz, kislányaim vannak, itt lehet különbség talán. :o)

Egyszer vettem Pamperst, hát abból még napközben is kifolyt néhány óra alatt. Tudom, hogy sokan olyat használnak, nekünk nem jött be, alig vártam, hogy elhasználódjon az az egy csomag, ami volt...

2010. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A babylovet még nem próbáltam,pont most készülök venni,ha beválna azt használnám,mert olcsóbb mint a pampers.

Az első voltam.

2010. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen bocsi tényleg kimaradt pampers 4+-os pelust használtunk. Eddig nem volt baj a pelussal most viszont csupa pisi lesz a gyerkőc benne. Most 12kg és 1 éves
2010. szept. 8. 15:26
 7/19 anonim ***** válasza:
A miénk is tiszta pisis a Pampersben. A Libero nagyon bevált, és a DM-es Babylove is tök jó. Legalábbis nálunk bevált.
2010. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekünkis a Pempörs vált be.
2010. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a Libero, a Pampers és a Huggies is... szóval kb. minden! Szerintem próbáld ki azt, ami épp akcióban van, hátha beválik...ha nem, akkor próbálkozz tovább. A baba testalkatától függ, melyik illeszkedik rá jobban.
2010. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10,5 kg-os kisfiamra már ötös pamperset adok. Négyes és négy pluszos teljesen átázott, pedig kg-ra még bőven jónak kellene lennie.
2010. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!