Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be tudjatok tartani a 3...

Be tudjatok tartani a 3 orankenti eteteseket?

Figyelt kérdés
kislanyunk 4 honapos, egy honapja tapszeres, alkalmankent napi 5 szor 120 illetve 150 kozott eszik, de pl alvas elott ker meg 60 ml.ami azt jelenti hogy etetes utan 2 oraval vagy masfellel kell neki.pocikaja nem faj.teaval nem tudjuk kihuzni, mit javasoltok?
2010. szept. 6. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor adj neki, ahányszor kéri. Semmi baja nem lesz, csak jobban hízik. Én is így csináltam. Volt hogy 5 óra hosszat aludt, akkor nem keltettem fel azért hogy szopizzon.
2010. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
ha éhes, adj neki.
2010. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

ki mondta hogy 3 óránként kell adni neki?


pont hogy mindenhol azt mondják akkor kell neki adni enni mikor éhes.

2010. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 5-6-szor adtam neki egy nap, vagy ahogy kérte. Volt hogy kissebb volt az étvágya, volt hogy nagyobb, a könyveket nem a te gyerekedről írták.
2010. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amig volt tejem igeny szerint szoptattam, de miota tapszeres dokink szerint 3 orankent kell, ezek szerint tietek is tapszeres ugye?koszi a valaszokat
2010. szept. 6. 17:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém tápszeres és én betartottam a 3 órát,volt , hogy előbb kérte evett is utána 20 perc múlva jött a sírás mert fájt a hasa. Szerintem az anyatejet lehet bármikor adni de a tápszernél jó ha kivárod. Nekem ezek a tapasztalataim. Különben meg honnan tudjátok 100% ra biztosan, hogy azért sír mert éhes? Egy 4 hónapos a fogzás miatt is rághatja kezét és sírhat is már azért, nekünk akkor jött ki az első 2 foga.
2010. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

"Annyiszor adj neki, ahányszor kéri. Semmi baja nem lesz, csak jobban hízik."

A gyerek nem tápos disznó és igen is megterhelő a gyomrának az óránkénti tápszer, főleg ha nem is azért sír!

2010. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Hozzá kell szoktatnod őt a 3 óránkénti evésre, ez így nagyon rendszertelen és össze vissza, mint mindenben itt is ki kell alakítani egy rendszert.

Neki és neked is így lesz jobb!

2010. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És éjjel felkel?

Mert enyém is 4 hós, napközben 150 körül eszik, este viszont olyan 200-225 körül és átalussza az éjszakát.

2010. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az ejszakat atalussza masfel honapos koratol:)altalaban tudjuk tartani a harom orankenti evest, de neha kell neki es biztos kell mert csak ugy habzsolja.Koszonom a valaszokat!
2010. szept. 6. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!