Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye mondtam, hogy selejtes a...

Ugye mondtam, hogy selejtes a Libero?

Figyelt kérdés
Ma is sok helyen olvasom, hogy gumitlan a Libero, a napokban kiírtam, de úgy látom nen vettek komolyan, vagy nem olvasták.
2010. szept. 6. 16:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, én akárhányszor vettem eddig liberot (mindig DM-ben), még soha nem volt semmi baja. Csak azt használjuk, mindig ugyanott veszem, kb 2 hetente új csomagot.
2010. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
Na, hálistennek, valaki megmondta!!!! Mi meg nem foglaltuk aranyba a nevedet emiatt! Ne haragudj, tényleg van olyan anyuka, akinek jobb dolga is van, mint gumi nélküli, sőt, minta nélküli (te jó ég!!!), hófehér pelenka miatt gyomorgörcsöt kapni, és ezért még a cégnek is írni. (A gumirozás nélküli pelus miatti felháborodást még csak-csak elfogadom, na de hogy ha minta nélküli??? Én azt hittem, hogy a pelenka azért kell, hogy a pisit és kakit felfogja, amíg a baba nem szobatiszta, és ez esetben édesmindegy, hogy milyen mintája van. De úgy látszik, rosszul tudom....)
2010. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mindig a dm-be veszem a liberot, sosem volt vele bajom, pedig egy ideje a 4-et veszem. azért jó tudni, hogy a tescos ilyen sz@r.....
2010. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

én a múltkor irtam amikor voltak a nagy huggies akciók a tesco-ban.

egy csomagban volt olyan hogy öt%! pelenkának nem volt meg az egyik tépőzárja oldalt....


ha beleszámoljuk hogy két csomagot vettünk mert olcsó volt már nem is érte megvenni mert 400 ft-ot spóroltunk vele és kb. 10x37 ft-ot dobtunk ki az ablakon mert nem lehetett ráadni


nem csak a libero a hibás de a teszkóval se minden rendben...

2010. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi csütörtökön vettünk a TESCOban,AKCIÓSan és semmi,de semmi baja nincs.Mintás is,gumis is...
2010. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ma 16:25 vagyok.

Mi is most kezdtük meg az új csomag(4-es)Liberot, és semmi baj vele, ugyanugy gumis és mintás. Nekünk eddig nem volt bajunk vele, legalábbis mi szeretjük, és bevált, pedig 20 honapos a csajszi:)

2010. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pár hónapja vettem egy óriás csomag 5. Liberot. Minden egyes darabnak rossz volt a tépőzárja, kellett hozzá vennem 2 garnitúra ragtapaszt 1000 forintért, csak így tudtam elhasználni!!!
2010. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!