Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? Kislányom 10...

Ez normális? Kislányom 10 hónapos, már vagy másfél hónapja hogy tapsikolt, pá-pát is intet néha sőt ha mutattam és mondtam Neki megsimogatta a baba arcát meg az enyémet is. De most 1-2 hete nem csinálja.

Figyelt kérdés
Hiába mondom neki vagy éneklem a tapsikálos dalt, nem csinálja egyiket sem!Elfelejtette vagy csak nincs kedve csinálni?
2011. jan. 28. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs kedve csinálni szerintem. Biztosan hamarosan újra kezdi. Az is lehet, hogy most valami újjal fog előrukkolni.
2011. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen! Ha van kedve csinálja ha nincs kedve akkor nem! Ne aggódj!
2011. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


Kislanyom is ugyan ezt csinalja!!

Nem tapsol nem pa-pazik mar 1 honapja.Ujdonsagot tanult es egesz nap csak felterdel es leul es mutatja, hogy mit csinal a kisnyuszi (allathangokat tanitgattam neki es nem tudtam mit mond a kisnyuszi erre felhuztam az orrom, hogy ugy szuszog.Ezt csinalja egesz nap ha kerem ha nem.Huzogtja fel a kis pisze orrat).

Lehet a Te babad is mutatni fog 1-2 heten belul valamit amire most keszul :)

A lanyomnal a forgassal is ez volt.MEg tanulta a hasraol hatara valo forgast 4.5 honaposan aztan vissza.Utanna honapokig csak a heterol a hasara fordult.Egyszer csak ujra el kezdte mind a 2 iranyba. :)

2011. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is most volt 10 hónapos. Ő is van hogy nem csinál olyat amit már csinált vagy mondott. Egyszer kibőkte hogy anya de többet nem akarja apá sem emlegeti már pedig azt többször mondta. A pá-pá málunk is kimaradt egy időre de elkezdte magától ujból és a tapsikolást is magától kezdte. Az állatokat (vau-vau, háp-háp) egyszer mondta de többet nem pedig eltelt már két hónap, de ha én mondom neki rámutat,tehát tudja.

2011. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisnita ***** válasza:

Az én fiam 18 hónapos, de még mindig nem lehet "hatni rá" Ha nem akar valamit akkor hiába mondjuk neki, nem csinálja. Szinte már mindent tud, táncol, pápázik, stb és ha mondjuk neki, hogy csinálja akkor rittig nem akarja.

Lehet majd később újra érdekes lesz a kislányodnak és akkor majd csinálja. Nekünk a gyere-gyere mutogatása volt ilyen. Az elején nonstop mutatta utána ráunt és egy ideig nem csinálta hiába kértük, de most megint újra csinálja. Kicsit kiszámíthatatlanok. :)

2011. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, az én kislányom már 7 hónaposan integetett, ha kértük. Most 8,5 hónapos, de mióta elkezdtett mászni, kb. 3 hete, reggeltől estig kérhetném, akkor sem integetne, most a mászással van elfoglalva.
2011. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!