Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor érezte az első mozgást?

Ki mikor érezte az első mozgást?

Figyelt kérdés

És aki 46 körül indult a súly mennyi lett szülésre?

És mikor derült ki hogy fiú-lány?

15 hetes kismama.


2010. szept. 6. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én kereken 18 hetesen éreztem először. 15 hetesen 70%-ra biztos volt hogy fiú, és 19+1 hetes uh-on már tutira mondták hogy kukacos. Azóta már többször megerősítették. A súlyos kérdésről nem nyilatkozhatok, mert én 55-tel kezdtem, és még nincs vége :) Boldog babavárást.
2010. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A "buborékolást" (15. hét)leszámítva a tényleges mozgást 16+4 hetesen éreztem először, apuka a 18-ik hét körül. Én 56 kg-val kezdtem és eddig már 7 kg-t hiztam. Talán holnap megmondják végre nekem is hogy fiú vagy lány. Boldog babavárást.:) 20h km
2010. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én 4 hónaposan már éreztem az első mozgásokat.

A súlyom 18 kilót gyarapodott 9 hónap alatt, és kb. 52-ről indultam.

A 19. héten tudtam meg, hogy kisfiam lesz.

2010. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!

20 hetesen éreztem, aztán jó ideig semmi. Aztán nem volt megállás:)

Gondolom a 46 a súly. Nos majdnem a duplájáról indultam, és 11 kiló szaladt fel, szülés után 2 héttel már nem volt rajtam semmi plusz. Hozzáteszem, nem voltam kívánós, ugyanúgy étkeztem. Több igen vékony barátnőm is volt, akik 20-25 kilókat szedtek fel, de szerintem ez nem mérvadó, minden ember más!

Nálunk a 22. héten mondott a doki egy tippet, hogy szerinte lány, és bejött:)

2 hós kislány anyukája:)

2010. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen talán holnap megtudjuk ki lakik bent? Már nagyon kíváncsiak vagyunk.
2010. szept. 6. 14:50
 6/16 A kérdező kommentje:
terhesség alatt előfordult nektek fejfájás?
2010. szept. 6. 14:55
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 16 hetes vagyok, már néhányszor éreztem buborék-szerű mocorgást odabent. És elméletileg holnap 4D-n derül ki, hogy fiú-e vagy lány, persze csak ha megmutatja. :)

Egyébként nekem mostanában többször fáj a fejem, mint a terhességem előtt, és sokkal jobban sajnos. :(

2010. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én az elsővel 17. héten, a másodikkal a 14-15 hét körül éreztem. A 18. hetes uh-n tudtuk meg, hogy kisfiú.
2010. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 poci-maci ***** válasza:

szia én az elsővel 23 hetesen éreteztem és 18 hetes uhn mondták hogy kisfiú.

a mostani babával már jóval hamarabb 18hetesen éreztem a mocorgást és még nem mutatkozik a kis-tesó biztos szégyellős:)

2010. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 poci-maci ***** válasza:
bocsi lemaradt nekem is fájt és fáj a fejem terhesség alatt!! A súly amiről kezdtem 80kg volta az elsővel és mire mentem szülni 86 körül voltam!
2010. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!