Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első mozgást hol fogom...

Edus83 kérdése:

Az első mozgást hol fogom érezni? Köldököm alatt vagy felett vagy, hol várhatom? 18hetes múltam de nem érzem még.

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még bőven a köldök alatt helyezkedik el a méh. Így alatta várd valahol. :)

Sok boldogságot!

2009. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a köldök alatt fogod érezni, de a pocakod két oldalán. Ne aggódj valaki csak a 24. hétben érzi először. Attól is függ, hogy hol tapad a placenta, mert ha elöl akkor azért nem érzed még mert a babus a gerinced írányába nő. Van hogy hátul tapad azt hamarabb megérzik az anyuká. Mellső fali méhlepénynél igazán rendszeres mozgást a 23. hét után éreztem, attól függetlenül, hogy a 16. héten volt a legelső csiklandozás a baba részéről. Nyugi még sok időd van!
2009. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok, és még mindig a hasam alján érzem, bár mostanában felmászik a köldököm magasságába, és olyankor mindig jobb oldalon nyomja ki magát, ott egy hatalmas dudor lesz a hasamon, tök horror :)
2009. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi csajok:))!Már nagyon várom milyen:))
2009. szept. 10. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is mellső fali a placenta, első baba, 15 hét 4 naposan éreztem először a hasam alján. 17 hetesen már látni is lehetett egy kicsit, 18 hetesen már az apja is érezte. És 16-17. héttől minden nap éreztem. Nem feltétlen függ a placenta tapadásától.
2009. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem hátul fekvő placenta van.
2009. szept. 10. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!